Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
25 minut temu, elvis napisał:

Ja właśnie zaczynam krótki urlop.
Pozdrowienia z wakacji.
Do zobaczenia...wieczorem?
Ps. Kończę to co zacząłem w sierpniu, bo zimą idzie.f97bc42bbabf7c6dfac4deb327a4a427.jpg78f56548680c9942d607e1c909e66a82.jpg

Powodzenia:icon_arrow1::icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, dzisiaj mamy 24 października, imieniny obchodzą: Alojzy, Antoni, Areta, Aretas, Boleczest, Feliks, Filip, Jan, January, Józef, Marcin, Marek, Pamfilia, Prokles, Prokul, Rafał, Septym i Walentyna.

Dzień Narodów Zjednoczonych, Światowy Dzień Informacji na temat Rozwoju, rozpoczyna się Tydzień Rozbrojenia, Dzień Walki z Otyłością.

 

 

@elvis

1333479389_by_litwinek_600.jpg

Miłego malowania i pamiętaj najpierw 10 litrów farby a później 100 ml ambicji w płynie :P
W takim tempie po zrobieniu "połówki" będzie zrobione wszystko :D 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ za oknem pogoda do bani (a miałem jechać na :icon_arrow1:) dziś od rana tak jak @elvis postanowiłem trochę popracować w warsztacie. Jakiś czas temu kupiłem łącznie 24 komplety (po 2 szt) plastikowych tablic (o wymiarach  24×80cm każda), które dziś postanowiłem zamontować (część narzędziową zrobiłem już jakiś czas temu, jednak nie było jeszcze czasu wszystkich narzędzi porozkładać). Na wędki, sztyce itp zagospodarowałem trzy ściany, na jednej będzie tyka z topami, baty i sztyce od podbieraków, na drugiej będą feedery, pickery i spiningi, na ostatniej odległościówki, bolonki i pozostałe przedmioty. Już się nie mogę doczekać finiszu, bo z każdym krokiem ściany wyglądają coraz lepiej.

Dla mnie to mega fajne zajęcie i dzień, życzę Wam wszystkim równie udanego i miłego dnia :D:champagne-2010:

Włączyłem sobie telewizor z programem "Kino Polska Muzyka", fajne nowe utwory przeplatane starszymi np. "Szklana pogoda", " Autsajder", "Jolka, Jolka pamiętasz" itp, aż się chce przy nich pracować :icon_arrow1::champagne-2010:

20181024_123019.jpg

20181024_113227.jpg

20181024_122807.jpg

20181024_122750.jpg

20181024_122736.jpg

20181024_113213.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Ponieważ za oknem pogoda do bani (a miałem jechać na :icon_arrow1:) dziś od rana tak jak @elvis postanowiłem trochę popracować w warsztacie. Jakiś czas temu kupiłem łącznie 24 komplety (po 2 szt) plastikowych tablic (o wymiarach  24×80cm każda), które dziś postanowiłem zamontować (część narzędziową zrobiłem już jakiś czas temu, jednak nie było jeszcze czasu wszystkich narzędzi porozkładać). Na wędki, sztyce itp zagospodarowałem trzy ściany, na jednej będzie tyka z topami, baty i sztyce od podbieraków, na drugiej będą feedery, pickery i spiningi, na ostatniej odległościówki, bolonki i pozostałe przedmioty. Już się nie mogę doczekać finiszu, bo z każdym krokiem ściany wyglądają coraz lepiej.

Dla mnie to mega fajne zajęcie i dzień, życzę Wam wszystkim równie udanego i miłego dnia :D:champagne-2010:

Włączyłem sobie telewizor z programem "Kino Polska Muzyka", fajne nowe utwory przeplatane starszymi np. "Szklana pogoda", " Autsajder", "Jolka, Jolka pamiętasz" itp, aż się chce przy nich pracować :icon_arrow1::champagne-2010:

20181024_123019.jpg

20181024_113227.jpg

20181024_122807.jpg

20181024_122750.jpg

20181024_122736.jpg

20181024_113213.jpg

Pięknie - miejsca teraz a miejsca ??

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Grzes77 nieźle, widzę że szykujesz miejsce na kajak :P

Wczoraj był idealny dzień mimo bólu zęba. Wstałem o 9tej, śniadanko o 10:30 nad wodą godzinka spinna, potem chwila z taczką i ziemią, następnie od 14tej do 17tej FIFA2019, obiadek, chwila z synem, mecz, sen...

A dziś czuję jakby był poniedziałek.... Ble. Choć jest czwartek i jutro weekend :)
Miłego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dnia wszystkim zycze

U mnie szykuje się weekend i upragniony czwarteczek przed wolnym piątuniem, mogło by się wydawac

Ale jest mi to trochę nie na rękę, niestety siła wyższa jutro przychodzą mi wymieniać wentylacje i ktoś musi być w domu - padło na mnie ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziń dybry wszystkim! Imieniny obchodzą: Antonin, Chryzant, Chryzanta, Cyryn, Cyryna, Daria, Gaudenty, Hilary, Inga, January, Katarzyna, Kryspin, Kryspinian, Maur, Prot, Sambor, Tadea, Tadeusz, Teodozjusz i Wojmir.

Z dni i świąt: Dzień Młodzieży Polskiego Czerwonego Krzyża, Dzień Kundelka (święto wszystkich wielorasowych psów), Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt, Święto Sztabu Generalnego Wojska Polskiego.
Dużo dni do uczczenia więc proszę nie przesadzać z napojami moczopędnymi. :)

Jeszcze raz miłego dnia!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam, z fotela przed komputerem B|:P wszystkich tych co ciężko pracują :)  i nie tylko 

 

Miłego piątunia wam życzę w oczekiwaniu na weekend :champagne-2010:

Edytowane przez MrProper
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w piątek 26 października, jeszcze za oknem ciemno i jak zwykle pada. Imieniny obchodzą: Amand, Amanda, Bernard, Bonawentura, Damian, Demetriusz, Ewaryst, Felicysym, Fulko, Leonarda, Lucjan, Lucyna, Ludomiła, Lutosław, Łucjan, Łucjana, Marcjan, Rustyk i Rustyka.

Dziś mamy Światowy Dzień Donacji i Transplantacji.

Halo pobudka ludzie! :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...