Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z chwili gdy w domu nie ma mojego szczęścia robię sobie przypony. Kurde szaro za oknem, oczy już nie te i ciężko się to wiążę. No ale na samą myśl jakie kabany będą na nie wychodzić, to aż z przyjemnością się je dłubie, miłego dnia :champagne-2010:

20191005_102626.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim, mamy poniedziałek 7 października. Imieniny obchodzą: Amalia, Apulejusz, August, Bachus, Bakchus, Blanka, Justyna, Marceli, Marek, Maria, Mateusz, Rodsław, Rosława, Rościsława, Sergiusz, Stefan i Tekla.

 

Z rocznic w 1918 r. Rada Regencyjna ogłosiła niepodległość Polski.

 

Solenizantom oraz wszystkim pozostałym życzę miłego dnia. :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!

Mamy 12 października, sobotę. Imieniny obchodzą: Cyriak, Edwin, Edwina, Eustachiusz, Eustachy, Feliks, Grodzisław, Grzymisław, Maksymilian, Maksymiliana, Serafin, Wilfryd, Witold i Witolda.

W USA mamy dzień Kolumba a w Polsce Dzień Bezpiecznego Komputera.

 

Wszystkim życzę udanych połowów, szybkiego sprzątania i zasłużonego odpoczynku.

 

Miłego dnia!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mamy 13 października i niedzielę. W Polsce są wybory więc proszę pójść zagłosować.

Mamy imieniny obchodzą: Daniel, Faust, Florencjusz, Florenty, Gerald, Geraldyna, Gerbert, Honorat, January, Karp, Magdalena, Marcjalis, Maurycy, Mikołaj, Reginbald, Siemisław, Teofil, Wacław, Wacława, Wenancjusz i Wenanty.

 

Jako, że mamy imieniny Karpia proszę o wypuszczanie imiennika nie tylko w jego imieniny. :)

Mamy też Międzynarodowy Dzień Ograniczania Skutków Katastrof, Dzień Ratownictwa Medycznego, Dzień Dawcy Szpiku, Dzień Pokojowego Patrolowca.

Idę po kawę, wszystkim życzę miłego dnia!

No i spotkania imiennika czyli karpia :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry, mamy 22 października, wtorek.
Mamy imieniny obchodzą: Abercjusz, Alodia, Donat, Euzebiusz, Filip, Gliceria, Ingbert, Józefina, Kordian, Kordula, Marek, Melaniusz, Nunilona, Salomea i Sewer.

Mam mało czasu więc nic specjalnego nie piszę na forum a trochę trzeba napisać. Byle do zimy, wtedy będzie czas na pisanie :D

 

Idę po drugą kawę i wracam do pracy.

Edytowane przez NPC
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim domu jest oddział zakaźny. Synka rozłożyło w niedzielę przed południem i dziś w  nocy, mnie wczoraj po powrocie z pracy, a żonę dziś nad ranem. W mieście, a szczególnie przedszkolach panuje jelitówka. Miałem jechać dziś na ryby bo wreszcie mam wolne, niestety nie mam jak, kibla ze sobą nie zabiorę :D. Mam nadzieję, że będę miał siłę skoczyć materiał w garażu z przebudowy kosza i robienia koszyczków, najwyżej na materiale nie będzie ujęć znad wody. Mimo wszystko sobie i Wam życzę miłego dnia :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...