Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec roku niebawem, a ja powoli wracam do "jako takiego" funkcjonowania. Jak co roku okres jesienno-zimowy jest "najgorszym" lub jak kto woli najlepszym w mojej branży i roboty od zaje... Powoli wszystko wraca na w miarę normalne tory ;) :D   Tym czasem, borem lasem - udanej soboty tym co na rybach, tym którzy gniją jeszcze w wyrach (też bym tak chciał) i tym co już po dwóch kawach jak ja ;) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry, dziś mamy poniedziałek 16 grudnia czyli mieniny obchodzą: Agrykola (m.), Ananiasz, Adelajda, Albina, Alina, Deder, Dyter, Euzebiusz, Konkordiusz, Maria, Sebastian, Tyter, Walenty, Walentyn, Wolisław, Wolisława, Zdzisław i Zdzisława.

 

Ja nadal siedzę w ciemnej #$_&@ ale powoli widać światło. Na chwilę obecną idę po kawę by jakoś przeżyć ten dzień.

Niemniej wszystkim Wam życzę miłego dnia.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja już na nogach, dziś kibicuję młodemu na zawodach pływackich. Muszę się za niego zabrać w końcu ???

Miłego dnia?

IMG_20191216_082235.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Grendziu napisał:

Ja już na nogach, dziś kibicuję młodemu na zawodach pływackich. Muszę się za niego zabrać w końcu ???

Miłego dnia?

IMG_20191216_082235.jpg

To przynajmniej jedna osoba umie pływać. Jakbyś i Ty umiał to by Daiwa była tylko do wysuszenia :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyskoczyłem na miasto i dokonałem wędkarskich opłat na kolejny sezon.

Tak więc mogę ruszać nawet od 1 stycznia na wody PZW, do tego roczne pozwolenie na wody spółdzielni Regalica. B|

 

Przejrzałem nowe zezwolenie. Podniesiono w lubuskim okręgu wymiar ochronny lina do 30cm, co mnie bardzo cieszy.

Osobiście uważam, że decyzja taka powinna zapaść wiele lat temu.

Niestety limit dobowy 4 sztuki to wciąż nieporozumienie.

Bardziej chroni się karpia czy amura! ( brzana, karp, amur łącznie 2 sztuki).O.o Które i tak wyłowią Ci nie znający umiaru.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tench_fan napisał:

Osobiście uważam, że decyzja taka powinna zapaść wiele lat temu

Wiem że chciało by się więcej. Ale weź Radku pod uwagę, że O.G. jest jednym z prekursorów wprowadzania jakichkolwiek limitów ochronnych. Byli chyba pierwsi w Szczupaku, tylko dali metr jako górny i zeszli do 80cm. Jak centrala zniosła ilościowy limit Leszcza, Gorzów po roku wprowadził z powrotem 10szt, co i tak jest sporo. Okoń jako pierwszy u nas doczekał się 18cm Min. Mam żal o Płoć. Oby i tu poszli po rozum do głowy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziś dowiedziałem, że PZW Sieradz zniósł wszystkie górne limity.

TADAAAAAAAM!

Więcej nic nie napiszę. Chciałbym pozostać w Waszych głowach jako miły, grzeczny chłopiec.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziś dowiedziałem, że PZW Sieradz zniósł wszystkie górne limity.
TADAAAAAAAM!
Więcej nic nie napiszę. Chciałbym pozostać w Waszych głowach jako miły, grzeczny chłopiec.
Ulżyj sobie
Dziwne są takie decyzje. Tak samo dziwne było zabranie odcinka NK na Wrocławskim kanale przeciwpowodziowym. Odcinek który stanowił chyba 3% wszystkich wód okręgu i był fragmentem Obwodu Rybackiego, zapewne operat nie był zagrożony (przecież odławiano ryby wędką na pozostałych odcinkach).
Jeszcze zazwyczaj w takich przypadkach nie podają przyczyn.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, booohal napisał:

TADAAAAAAAM!

Krzyś, to bardzo przykre. Może i jestem wąsatym dziadem. Ryby tłukłem, tłukę i tłukł będę, dokąd prawo mi na to zezwoli, ale już nasi przodkowie wiedzieli, ci nie pisaci i czytaci, że pewnych granic przekraczać nie wolno, to skąd, w ludziach wykształconych i świadomych, tak durne decyzje? Karwafa, konsumpcjonizm na maxa? :$

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...