Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Hotpoint napisał:

Chociaż raz :grin-min:

Osz Ty.  Jesteś u Pani, Pani przedszkolanki. Tak Cię załatwię! Proszę P A N I.  

21 minut temu, Hotpoint napisał:

@NPC ty się ze mnie nie śmiej, bo jestem na życiowym zakręcie. Próbuję sprzedać nową Stelle, by kupić 2 bullsy do surfcasta :grin-min:

Już po mnie i to wszystko wasza wina :grin-min:

A ile taka przyjemność? Dobra, dam stówkę bo więcej to nie warte :P wstyd będzie się pokazać z napisem Shimano na rewirze :D

Szukam czegoś do 350 gr pod spinning do 40 gr na wakacje. Ciągle nie mogę się zdecydować bo wszystko albo za ciężkie albo mi nie pasuje. Wybredny jestem ale pewnie skończy się na BG 3000 albo Nasci 5000 XG. Nie będę dużo inwestował w kołowrotek na 2 tygodnie gdzie jeszcze mam uczyć młodego castingu, złapać 20 kg karpia i jesiotra powyżej 150 cm.

Czyli pewnie wjedzie do stajni starsza wersja TP a miał być Sustain ale nie wyszło. Życie.

Saragosa za ciężka, Azores brzydki nawet w niebieskim. Oj ciężki jest mój żywot.

Edytowane przez NPC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

@NPC ty się ze mnie nie śmiej, bo jestem na życiowym zakręcie. Próbuję sprzedać nową Stelle, 

Ściemano oddaje i to top, a mnie każe multika kupować takiego? i mówi że srajwa blee?

Zarawlem nockę dla Igi i co i znowu przegraliśmy w tenisa. Może ja już nie będę oglądać, tylko sam wrócę na kort? ?

Miłego dnia ? pepsi ble, bo brzuchol boli dziś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na górze róże,

Na dole beton,

Grendziu znowu wygłupia się z dietą,

Na górze róże,

Na dole kotek,

NPC znów kupuje kołowrotek,

Na górze róże,

Na dole las,

Witam się z Wami ukłonem w pas :D

  • Like 2
  • Haha 2
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...