Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim! Mamy końcówkę stycznia a pogoda wiosenna. Znowu będzie dużo kleszczy. 

29 stycznia, środa a jak ta minie to tydzień zginie :P

Aha i dzieci pamiętajcie by nigdy nie brać betonu! Reszty też proszę nie próbować.

492114_plantacja-sama-sie-nie-zrobi.jpg

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, mamy poniedziałek 3 lutego więc imieniny obchodzą: Ansgar, Ansgary, Błażej, Błażeja, Celeryn, Celeryna, Hipolit, Hipolita, Ignacy, Jan, Klaudyna, Maksym, Ofelia, Oskar, Telimena, Uniemysł, Uniesława i Wawrzyniec.

Wszystkim solenizantom życzę wspaniałych imienin, ja idę po kawę, Wy pamiętajcie, że brawura powoduje wypadki a już jesteście brawurowi:

 

1580548336_usfkjt_600.jpg.951d9536d430e1d6d682daf975f91abf.jpg

 

Miłego dnia :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, mamy wtorek 4 lutego czyli imieniny obchodzą: Andrzej, Awentyn, Częstogoj, Eustachia, Eustachiusz, Eustachy, Gilbert, Izyda, Izydor, Jan, Joanna, Józef, Mariusz, Weronika i Witosława.

Z rocznic:  Washington został wybrany na pierwszego prezydenta USA, w Jałcie rozpoczęła się konferencja przywódców trzech mocarstw alianckich, uruchomienie Facebook'a.

 

Idę po kawę i życzę Wam miłego dnia.

 

PS. Też tak macie?

 

hacz.png.0e5441db2ca2f73dfd81186e7e4aec56.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Hotpoint napisał:

@NPC mleko rozwozisz, że tak wcześnie wstajesz? :39icon:

Kawałek drogi do Ciebie mam więc byś miał do porannej kawy świeże mleko muszę wcześnie wstawać. :P

Wstałem jeszcze wczoraj, musiałem odespać weekend :D Nie, nie piłem, pracowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim! Mamy czwartek 6-go lutego czyli imieniny obchodzą: Amand, Amanda, Antoni, Bogdan, Bogdana, Bohdan, Bohdana, Dorota, Gaston, Joachim, Leon, Leona, Paweł, Szymon, Tytus, Wedast i Zdziewit.

Solenizantom życzę zdrowia i mocnej wątroby :P

 

 

 

Pamiętajcie:

5e3b9dc90c004_SPRINGISCOMING.JPG.75895003a3eeaea8dba56fe0db4644e0.JPG

Idę po kawę.

Edytowane przez NPC
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim! Mamy 7 lutego więc  imieniny obchodzą: Alfons, Antoni, Awa, Egidia, Egidiusz, Eugenia, Idzi, Jakub, Jan, Mojżesz, Partenia, Parteniusz, Romeusz, 
Romuald, Rozalia, Ryszard, Sulimir, Sulisław, Teodor i Wilhelm.

 

 

mal.jpg.2a3cf27ad4a49dc5d396efc475cbc7d9.jpg

Idę po kawę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...