Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Hej. 

Dzisiaj rano miałem jechać na ryby, w nocy miałem tak ciężki i realistyczny sen, że mi się odechciało. Ponadto zbyt intensywnie pada, a na poll dnia nie chce mi się jechać. 

Mam nadzieję, że choć dzień będzie lepszy. 

Miłego dnia???

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!

Mamy 30 grudnia ostatnie dni 2020 roku. Imieniny obchodzą: Anizja, Anizjusz, Dionizy, Egwin, Eksuperancjusz, Eugeniusz, Liberiusz, Łazarz, Małgorzata, Marceli, Perpet, Rajner, Sewer i Uniedrog.

 

Poranek to czas na kawę:

 

1.jpg.f04194100d10f72b8b3a41d8448b0fc5.jpg

 

Miłego dnia!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim! 

Mamy 6 stycznia więc imieniny obchodzą: Andrzej, Baltazar, Bolemir, Epifania, Jędrzej, Kacper, Karol, Kasper, Manomir, Melaniusz, Melchior, Miłowit, Norman, Rafaela i Wiltruda.

Obchodzimy dziś Dzień Filatelisty a o ile się nie mylę to @Tench_fan jest jednym.

1.jpeg.8e8de2652b586b7ab1358f47c768aa1e.jpeg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, NPC napisał:

Obchodzimy dziś Dzień Filatelisty a o ile się nie mylę to @Tench_fan jest jednym.

Raczej się mylisz, choć w istocie jako dzieciak zbierałem. Mam nawet gdzieś te klasery "skitrane" B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Hotpoint napisał:

nie wiem czy dziś mam imieniny.

A idzie obchodzić imieniny to z Twoja prawdziwą nazwą, czy to takie umowne bardziej jest? 

Miłego dnia - post i reżim trwa?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hotpoint napisał:

@NPC dajesz, bo chciałem sobie kupić nowego, kompletnie niepotrzebnego badyla na klenie i jazie, których praktycznie nie łowię i nie wiem czy dziś mam imieniny.

Belzebuba kiedy wypada?

:39icon:

 

Ghost_Prawn_1.jpeg

 

Nie wiem kiedy tam masz imieniny bo nie znam kalendarza krewetek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do postu powyżej - Belzebub to nazwa tej krewetki :)

 

Dzień dobry wszystkim

Mamy 10 stycznia więc imieniny obchodzą: Agaton, Anna, Dobrosław, Egidia, Grzegorz, Idzi, Jan, Kolumba, Leonia, Marcjan, Mojmir, Nikanor, Nikanora, Paweł, Petroniusz, Piotr i Wilhelm.

 

1.jpg.f8a3f0f6c970e374ea97a3b8c03431e3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim, mamy 11-go stycznia 

Imieniny obchodzą: Anastazy, Feliks, Hilary, Honorata, Hortensja, Hortensjusz, Hygin, Krzesimir, Małomir, Matylda, Mechtylda, Melchiades, Odon, Palemon, Palemona, Paulin, Salwiusz, Teodozjusz, Teodozy, Tezeusz i 
Tomasz.

Mamy też Dzień Wegetarian:

 

za-kazdym-razem-kiedy-ktos-zostaje_2016-

 

Ja nie mam serca być takim okrutnikiem więc po mnie nie tęskni żaden stek czy schabowy :D

 

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry

Mamy 23 stycznia czyli imieniny obchodzą: Agatangel, Akwila, Anicet, Aniceta, Bartłomiej, Bernard, Daniel, Emerencja, Filip, Henryk, Ildefons,
Jan, Kadok, Klemens, Konstanty, Łukasz, Maksym, Maria, Michał, Onufry, Rajmund, Rajmunda, Sewerian, Uniemir, Wincenty i Wrocława.

 

Piję kawę i wybieram się powoli na zakupy.

 

1.jpg.c1a0cca8266de1d95c1eaea3cd075211.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...