Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim.
Wschód słońca 6:36, zachód 19:22.
Faza ksierzyca: poszerzony księżyc.
Najbliższa pełnia w sobotę 31 marca.


Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Splot napisał:

Dzień dobry wszystkim.
Wschód słońca 6:36, zachód 19:22.
Faza ksierzyca: poszerzony księżyc.
Najbliższa pełnia w sobotę 31 marca.


Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

 

W uzupełnieniu ;) :

Mamy 88 dzień roku, 13 tydzień roku
Brzask ok. 5:40
Zmierzch ok. 19:40
Imieniny obchodzą: Cyryl, Czcirad, Eustachy, Marek, Markusław, Wiktoria, Wiktoryn

Z czystej ciekawości poszperałem w necie i co strona, to inne godziny wschodu i zachodu słońca. Pewnie związane jest to z tym, kto to redaguje stronę - osoba ze wschodu, czy z zachodu kraju :)

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
W uzupełnieniu :
Mamy 88 dzień roku, 13 tydzień roku
Brzask ok. 5:40
Zmierzch ok. 19:40
Imieniny obchodzą: Cyryl, Czcirad, Eustachy, Marek, Markusław, Wiktoria, Wiktoryn
Z czystej ciekawości poszperałem w necie i co strona, to inne godziny wschodu i zachodu słońca. Pewnie związane jest to z tym, kto to redaguje stronę - osoba ze wschodu, czy z zachodu kraju
 
 
Przy ocenie wschodów i zachodów najlepszy jest http://www.lowiecki.pl/ao/w/18/03.htm

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Grendziu napisał:

Jak masz tyle wolnego to zapraszam na długi weekend majowy, gadam z @Kotwic może też dojedzie :)

Dzięki, ale to niby wolne mam już zaplanowane. Pierwsze 2 tygodnie siedzę z synem, bo żona musi zająć się sklepem (pracownik idzie na 2 tygodnie do szpitala) a kolejne 3 tygodnie maluję garaż i robię w nim podłogę a i mama coś wspominała czy bym rodzicom nie pomalował mieszkania. Taki prawdziwy  polski urlop mnie czeka :D:champagne-2010: 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grzes77 napisał:

Dzięki, ale to niby wolne mam już zaplanowane. Pierwsze 2 tygodnie siedzę z synem, bo żona musi zająć się sklepem (pracownik idzie na 2 tygodnie do szpitala) a kolejne 3 tygodnie maluję garaż i robię w nim podłogę a i mama coś wspominała czy bym rodzicom nie pomalował mieszkania. Taki prawdziwy  polski urlop mnie czeka :D:champagne-2010: 

No i plany ch...j strzelił.

Dwie godziny temu dowiedziałem się, że od 16 kwietnia zostaję delegowany na 3 miesięczne szkolenie (byłoby zajebiście, gdyby to było po urlopie) do Piły. Tak więc od 6 do  16 odbieram nadgodziny, potem "trzymiesięczny hajlajf". Uzgodniłem z naczelnikiem, że wyrażam zgodę, ale po powrocie ze szkolenia mam dostać 2-3 tygodnie wolnego, by na zlot pojechać :champagne-2010:

Tak więc jeszcze tydzień i do sierpnia wolne ze zwykłą pracą B|, tylko na ryby będzie mało czasu >:(

Na dokładkę mój synek wczoraj skasował mi telefon i zostaję na święta bez komórki i kontaktu z Wami i całym światem, wiec w tym momencie życzę Wam zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych :champagne-2010:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

No i plany ch...j strzelił.

Dwie godziny temu dowiedziałem się, że od 16 kwietnia zostaję delegowany na 3 miesięczne szkolenie (byłoby zajebiście, gdyby to było po urlopie) do Piły. Tak więc od 6 do  16 odbieram nadgodziny, potem "trzymiesięczny hajlajf". Uzgodniłem z naczelnikiem, że wyrażam zgodę, ale po powrocie ze szkolenia mam dostać 2-3 tygodnie wolnego, by na zlot pojechać :champagne-2010:

Tak więc jeszcze tydzień i do sierpnia wolne ze zwykłą pracą B|, tylko na ryby będzie mało czasu >:(

Na dokładkę mój synek wczoraj skasował mi telefon i zostaję na święta bez komórki i kontaktu z Wami i całym światem, wiec w tym momencie życzę Wam zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych :champagne-2010:.

Piła to doby kierunek - jak nie bedziesz miał siły na dom w weekend to Nienawiszcz masz kawałek?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...