Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
5 minut temu, Splot napisał:

I może po sygnale GPS wyśle info o łowisku. Kto był, co złowił i w którym miejscu emoji848.png

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

I aby podpowiadać gdzie ryby stoją, co chcą jeść i na jaki zestaw optymalnie łowić, ze względu na :
- warunki pogodowe
- umiejętności wędkarskie
- budżet dostępny do wędkowania
- wytrzymałość wędkującego
- rodzaj oczu
- włosów
- czy lewo czy prawo ręczny
- szybkości nadgarstka i siły ramoin
- bóle w krzyżu
- wiek
- ilości dostępnego ulubionego trunku

C.D.N.:221_see_no_evil:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Splot napisał:

I może po sygnale GPS wyśle info o łowisku. Kto był, co złowił i w którym miejscu emoji848.png

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

O, i to jest to ?

Dobrze by było jeszcze zeby na podstawie warunków pogodowych określał zachcianki ryb i ustalał menu ????

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mój syn dostał taki zestaw śpiewających rybek i 5 plastikowych wędek więc sezon zaczęliśmy razem. Na normalne wędkowanie nie mam czasu więc taka odmiana tylko pozostaje :P:champagne-2010:;)

Miłego dnia życzę Wam, ja jeszcze 2 dni  normalnej pracy i ... będę bywalcem Nienawiszczy w przerwie na szkolenie (ciekaw jestem jak to wyjdzie) B|

20180403_064849.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mój syn dostał taki zestaw śpiewających rybek i 5 plastikowych wędek więc sezon zaczęliśmy razem. Na normalne wędkowanie nie mam czasu więc taka odmiana tylko pozostaje :champagne-2010:
Miłego dnia życzę Wam, ja jeszcze 2 dni  normalnej pracy i ... będę bywalcem Nienawiszczy w przerwie na szkolenie (ciekaw jestem jak to wyjdzie) 
20180403_064849.jpg.a601ea1f6c21088e4938c4528ff8a5ff.jpg
Grześ, Stan chcę kupić wędkę może mu sprzedaż jedną?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Splot napisał:

Grześ, Stan chcę kupić wędkę może mu sprzedaż jedną?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Spoko zielone 2 szt po 500PLN za sztukę, 3 szt żółtych po 700PLN za sztukę -  po znajomości, sprzęt godny polecenia :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Grzes77 napisał:

Wczoraj mój syn dostał taki zestaw śpiewających rybek i 5 plastikowych wędek więc sezon zaczęliśmy razem. Na normalne wędkowanie nie mam czasu więc taka odmiana tylko pozostaje :P:champagne-2010:;)

Miłego dnia życzę Wam, ja jeszcze 2 dni  normalnej pracy i ... będę bywalcem Nienawiszczy w przerwie na szkolenie (ciekaw jestem jak to wyjdzie) B|

20180403_064849.jpg

Szkolenie nie zając, nie ucieknie. Jest gdzie spać, łowić. Raz przyjedziesz, zakochasz się w wodzie i miejscu i nie wrócisz na stare śmieci:D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Grendziu napisał:

Szkolenie nie zając, nie ucieknie. Jest gdzie spać, łowić. Raz przyjedziesz, zakochasz się w wodzie i miejscu i nie wrócisz na stare śmieci:D

 

Jeszcze mi sprzęt wypożyczysz i będzie gitara. Wrócić prędzej czy później będę musiał, bo tu mam Wisłę :icon_arrow1:

W piątek na urlopie idę do pracy - to jest służba a nie praca więc na urlopie też się pracuje, taka studnia bez dna. Mam nadzieję, że znajdę chwilkę na wędkowanie  w piątek O.o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
49 minut temu, Grzes77 napisał:

Jeszcze mi sprzęt wypożyczysz i będzie gitara. Wrócić prędzej czy później będę musiał, bo tu mam Wisłę :icon_arrow1:

W piątek na urlopie idę do pracy - to jest służba a nie praca więc na urlopie też się pracuje, taka studnia bez dna. Mam nadzieję, że znajdę chwilkę na wędkowanie  w piątek O.o

Bierz co chcesz, znalazłoby się tego dka kilku chętnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...