Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

@Grzes77 z tego co czytam po różnych wątkach, to Ty zamieszkasz u Nas na Nienawiszczu :)
Oj będzie się działo :P

Pogoda taka, że petarda, ja dziś i jutro ogarniam po etacie nieruchomości, czyli kończę około 21wszej minimum. Sobota, niedziela wyłączam wszystko i leżę nad wodą :champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Siedzę w kolejce na badania okresowe (ktoś się wczoraj dopatrzył, że w maju mi się kończą a będę w Pile),kurde jak ja uwielbiam takie tracenie czasu. Korytarz z końca w koniec przeszedłem kilkanaście razy. Ludzi multum, szkoda gadać. 

Mimo wszystko życzę Wam i sobie miłego dnia :champagne-2010:

Lepiej przyznaj się, że się boisz ukłucia ! :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.
Wschód słońca 6:18, zachód 19:36.
Faza ksierzyca: księżyca ubywa.
Kolejna pełnia 30 kwietnia.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Grzes77 napisał:

Pozdrawiam wszystkich z kolejki do rejestracji na kolejne badania O.o i życzę Wam miłego dnia :champagne-2010:

Grzesiu nie bój się !  Tylko pierwsze kłucie tak boli, ale od wczoraj to już przecież poza Tobą ! :P

 

Ja też serdecznie pozdrawiam wszystkich ! :icon_arrow1:

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzien dobry. Mimo wczorajszego bezrybia nad wodą ponownie juz siedzę i jest cudnie. Pogodynka mòwi, że na ryby tylko w poniedziałeķ, a że czasy złote się skonczyły to korzystam kiedy mogę?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rybach. Słońce pięknie świeci, choć tu akurat przypadałoby się troszkę chmurek. Od 2 godzin urzęduje ale bez kontaktu z rybą. Może coś się ruszy po południu, bo tu w pełni dnia rzadko coś łowię. Dałem ciała, trzeba było być o świcie. Myślę też że tu moze być za wcześnie. Woda głęboka. Było wybrać płytkie jezioro. No ale póki piłka w grze :P

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...