Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry w ten piękny i dla niektórych słoneczny dzień, dzisiaj mamy 1 czerwca a więc imieniny obchodzą: Alfons, Bernard, Eunika, Felin, Felina, Firmus, Fortunat, Ischyrion, Julian, Justyn, Juwencja, Juwencjusz, Konrad, Konrada, Magdalena, Nikodem, Pamfil, Paweł, Pamela, Porfiriusz, Prokul, Seleukos, Świętopełk, Teobald, Tespezjusz, Tespezy

Dziś jest też Dzień Dziecka i Dzień bez Alkoholu więc dzisiaj nie dajemy dzieciom alkoholu nawet w prezencie - czarny humor. Teraz poważnie: pamiętajmy, że każdy z nas jest dzieckiem więc pozwólmy sobie na małą przyjemność nie zapominając o innych.

Do tego piątek, piąteczek, piątunio więc weekend już za parę chwil dla osób co nie pracują w soboty lub niedziele.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim, dzisiaj mamy 2 czerwca czyli dzień bez krawata to go dzisiaj nie założę :P , imieniny obchodzą: Blandyna, Domna, Efrem, Erazm, Eugeniusz, Florianna, Fotyn, Jaczemir, Marcelin, Maria, Marianna, Materna, Mikołaj, Mszczuja, Nicefor, Piotr, Racisław, Sadok i Trofima.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, kłaniam nisko, mamy 3 czerwca czyli dzień savoir-vivre.

 

Część pierwsza

https://www.youtube.com/watch?v=IZlcAvjHlsg

 

Część druga


Ponadto imieniny obchodzą: Andrzej, Bratumiła, Cecyliusz, Ferdynand, Franciszek, Izaak, Jan, Joachim, Karol, Kewin, Klotylda, Laurencjusz, Laurentyn, Leszek, Maciej, Owidia, Owidiusz, Paula, Tamara i Wawrzyniec.

Edytowane przez NPC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry śpiochy, wstajemy taki piękny dzień tylko poniedziałek :P Trudno trzeba przeżyć, nie poddawać się i latać po architektach :D
Dziś imieniny obchodzą: Braturad, Dacjan, Franciszek, Gostmił, Karol, Karp, Kwiryn, Kwiryna, Metrofan, Niepełka, Optat, Pacyfik, Saturnina i Skarbisław.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.
Wschód słońca 4:38, zachód 21:07.
Faza ksierzyca: księżyca ubywa.
Najbliższa pełnia: 28 czerwca.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim, ja jeszcze dziś mam wolne, wczoraj w nocy zjechałem z nadbużańskich rodzinnych stron i jeszcze dziś odpoczywam i ładuję akumulatory. Czuję się jak po urlopie porządnym a to tylko dwa dni wolnego wziąłem. Poprawkę robię 14-18.06, tym razem jadę nad Bug sam, bez rodzinki i zajmę się tylko i wyłącznie:icon_arrow1:bez żadnych grillów rodzinnych, odwiedzin bliższej i dalszej rodziny i takich tam różnych babskich wymysłów.:D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w ten słoneczny dzień, dziś imieniny obchodzą: Bonifacy, Dobrociech, Doroteusz, Ferdynand, Genadiusz, Hildebrand, Hildebranda, Igor, Jakub, Nikanor, Nikanora, Waleria, Walter i Zenaida.

5 czerwca obchodzimy Święto Centralnego Węzła Łączności Ministerstwa Obrony Narodowej im. płk. prof. Kazimierza Drewnowskiego

 

oraz Światowy Dzień Środowiska więc kto może to proszę posprzątajcie po dwunożnych zakałach tego Świata.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.
Wschód słońca 4:37, zachód 21:08.
Faza ksierzyca: ostatnia kawadra.
Najbliższa pełnia: 28 czerwca.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.
Wschód słońca 4:37, zachód 21:09.
Faza ksierzyca: ostatnia kawadra.
Najbliższa pełnia: 28 czerwca

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, ja mam dziś nockę, także pospałem do 09.00 i idę na 19.00 do 07.00 dnia jutrzejszego siedzę w robocie. Praktycznie jeszcze dzisiejsza noc, piątek do 13.00 i weekend.:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...