Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Grendziu napisał:

A ja dziś wqurwiony na maksa.
Musiałem jechać na łowisko coś sprawdzić. I głupi ch... bezczelnie sobie łowił od strony lasu - są wszędzie tablice o zakazie i tak mają wyjeb... Koszt, strata np. jesiotra 4kg to 100zł - jebańce, strzelałbym jak do kaczek!!!!
Dzień już nie będzie miły, ale Wam życzę wszystkiego dobrego.

Spie...dolił czy go dojechałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, Grzes77 napisał:

Spie...dolił czy go dojechałeś?

Nie było szans, raz musiałem jechać do pracy, dwa zanim bym poszedł do lasu to by dawno uciekł.
Zobaczył auto, zrobiłem nawrotkę i ani jego ani wędek nie było, czerwone widmo (koszulka) zniknęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Grendziu napisał:

Nie było szans, raz musiałem jechać do pracy, dwa zanim bym poszedł do lasu to by dawno uciekł.
Zobaczył auto, zrobiłem nawrotkę i ani jego ani wędek nie było, czerwone widmo (koszulka) zniknęła.

To jedź pod sklep za jakiś czas i zobacz kto łazi dziś w czerwonej koszulce. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, NPC napisał:

Dziś imieniny obchodzą: Anastazy,

 

Jedyny Anastazy jaki mi przychodzi do głowy to filantrop z filmu "Złodzieje i filantropi" :D

A swoją drogą - jak można swoje dzieci tak dziwnie nazywać i tak je unieszczęśliwiać (już nie mówię  o pozostałych imionach, które dzisiaj zapisane są w kalendarzu ;)) Do niektórych dziwnych imion można się przyzwyczaić (np. Rychu - no jak to dziwnie brzmi, ale z biegiem czasu jakoś się da z tym żyć; ale niektóre jakoś nie mogą przejść przez gardło)  ;)

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, dziś obchodzimy imieniny tylko paru osób: Antoni, Antonina, Bazylides, Bernard, Bolesław, Celestyna, Cyryn, Cyryna, Czesław, Czesława, Ewa, Gwido, Gwidon, Jan, Janina, Jarogniew, Jarogniewa, Kacper, Kasper, Kazimierz, Leon, Leona, Ludwik, Mieczysław, Mieczysława, Nabor, Nabur, Narcyz, Nazariusz, Nazary, Olimpiusz, Onufry, Piotr, Placyd, Przybyrad, Stefan, Tadea, Władysław, Władysława, Włodzimierz i Wyszemir.

 

9 godzin temu, grych napisał:

 

Jedyny Anastazy jaki mi przychodzi do głowy to filantrop z filmu "Złodzieje i filantropi" :D

A swoją drogą - jak można swoje dzieci tak dziwnie nazywać i tak je unieszczęśliwiać (już nie mówię  o pozostałych imionach, które dzisiaj zapisane są w kalendarzu ;)) Do niektórych dziwnych imion można się przyzwyczaić (np. Rychu - no jak to dziwnie brzmi, ale z biegiem czasu jakoś się da z tym żyć; ale niektóre jakoś nie mogą przejść przez gardło)  ;)

 

Czyli Kunegunda i Zygfryd są już OK? A co z Brajankiem i Dzesiką? Imię jak imię, nazwiska też bywają różne.
Anastazego nie znam, Anastazję już tak :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.
Wschód słońca 4:34, zachód 21:14.
Faza ksierzyca: dąży do nowiu.
Najbliższa pełnia: 28 czerwca

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :icon_arrow1:

 

Jest mi smutno, przykro, zle,

Że na forum aż tak wrze .

Sam niemocy nie wyłupię,

Kiedy większość ma to w ...nosie !

:1315_thumbsdown_tone1:  :AreYouSerious-min:

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NPC napisał:

Czyli Kunegunda i Zygfryd są już OK? A co z Brajankiem i Dzesiką? Imię jak imię, nazwiska też bywają różne.
Anastazego nie znam, Anastazję już tak :)

 

To już wolałbym Kunegundę, niż Dżesikę ;)   ale to mój subiektywny wybór :D

 

Dzień dobry :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...