Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry w pierwszy poniedziałek lipca.Imieniny obchodzą: Bernardyn, Bogodar, Bogudar, Bożdar, Bożydar, Eugenia, Eutyches, Eutychiusz, Juwenalis, Martynian, Niegosława, Switun i Urban.
Dodatkowo mamy Światowy Dzień UFO więc proszę nie zapomnieć, że zapewne nie jesteśmy sami we wszechświecie, np. na Saturnie są jakieś bakterie :P

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.
Wschód słońca 4:39, zachód 21:17.
Faza ksierzyca: księżyca ubywa.
Najbliższa pełnia: 27 lipca.
Do zlotu pozostało 25dni

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, NPC napisał:

Dzień dobry w pierwszy poniedziałek lipca.Imieniny obchodzą: Bernardyn, Bogodar, Bogudar, Bożdar, Bożydar, Eugenia, Eutyches, Eutychiusz, Juwenalis, Martynian, Niegosława, Switun i Urban.
Dodatkowo mamy Światowy Dzień UFO więc proszę nie zapomnieć, że zapewne nie jesteśmy sami we wszechświecie, np. na Saturnie są jakieś bakterie :P

A w przestrzeni lata gdzieś toitoi z bakteriami z  jelit załogi Apollo xx. :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim! Dziś mamy wtorek 3 lipca więc imieniny obchodzą: Anatol, Heliodor, Jacek, Józef, Leon, Leona, Longin, Longina, Miłosław, Mirosław, Racigniew, Radomir, Teodot, Tomasz i Tryfon.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.
Wschód słońca 4:41, zachód 21:16.
Faza ksierzyca: księżyca ubywa.
Najbliższa pełnia: 27 lipca.
Do zlotu pozostało 23dni

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sie ma. Szkoda Kolumbijczyków grających z fantazją i ich temperamentem, cała Polska się śmieje ponownie z Ruków... :P

JA CHCĘ NA RYBY!!! A to dobry znak :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, dzisiaj mamy 4 lipca czyli imieniny obchodzą: Aggeusz, Alfred, Andrzej, Atanazy, Aurelian, Berta, Elżbieta, Hiacynt, Innocenty, Jacek, Jacenty, Józef, Julian, Malwina, Odo, Ozeasz, Patrycjusz, Patrycy, Piotr, Teodor, Udalryk i Wielisław.

Dzień Niepodległości w USA! Pamiętajmy o kosmitach z Dnia Niepodległości :)

https://www.imdb.com/title/tt0116629/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, imieniny obchodzą: Atanazy, Karolina oraz Antoni, Bartłomiej, Cyryla, Eliasz, Filomena, Jakub, Maria, Marta, Michał, Przybywoj, Telimena, Trofima, Wilhelm, Zoe.

Dodatkowo jest dzień łapania za biust, niestety nie wiem czy swój. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w piątek, piąteczek piątunio! Imieniny obchodzą: Chociebor, Dominika, Gotard, Ignacja, Lucja, Łucja, Maria, Nazaria, Niegosław, Teresa i Zuzanna a w Czechach jest Dzień Jana Husa.

Jest co świętować no chyba, że ktoś idzie do pracy w sobotę. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...