Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam podobnie, wczoraj wróciłem na wieś, miałem rano że spinem nad Bug lecieć a tu Braciak przychodzi i mówi że rano grucha z betonem przyjeżdża i strop będzie zalewał nad garażem, no i dupa z ryb wyszła, trzeba było bratu pomóc. Potem się wziąłem za regenerację zacisków i wymianę tarcz w mojej babci A4, zrobiłem prawą stronę i wymiękłem od tego upału, już mi dzisiaj ryby nie w głowie, jutro z rana się wezmę za hamulce z lewej strony i może wieczorkiem skoczę że spławikiem posiedzieć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, dzisiaj mamy 31 lipca ostatni dzień miesiąca i wtorek oraz imieniny obchodzą: Adam, Alfonsa, Beat, Demokryt, Emilian, Ernesta, Fabia, Fabiusz, German, Helena, Iga, Ignacy, Jan, Justyn i Lubomir.
Mamy też Dzień Skarbowości czyli święto wszelkiego rodzaju zusów, krusów, skarbówek i innych ......... (tutaj proszę wpisać swój ''ukochany''' urząd).

 

14 godzin temu, Splot napisał:

Aż chce się wracać do prac ???

To już wiem dlaczego jestem pracoholikiem :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, mamy środę 1 sierpnia więc imieniny obchodzą: Akcjusz, Aleksander, Alfons, Antonin, Brodzisław, Eleazar, Etelwold, Justyna, Konrad, Konrada, Leoncjusz, Marceli, Nadzieja, Nemezjusz, Nemezy, Piotr, Rudolf, Rudolfa, Rudolfina, Salomea, Wiara i Wiercisław.

Mamy rocznicę Powstania Warszawskiego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.
Wschód słońca 5:16, zachód 20:44.
Faza księżyca: księżyca ubywa.
Najbliższa pełnia: 26 sierpnia.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, mamy 2 sierpnia więc imieniny obchodzą: Alfreda, Euzebiusz, Gustaw, Eliasz, Karina, Maksym, Maria, Rutyliusz, Stefan, Świętosław i Teodota.
Dodatkowo mamy Dzień Pamięci o Zagładzie Romów i Sinti.

 

Mam nadzieję, że macie więcej czasu niż ja, jeżeli mnie nie będzie to albo umarłem z przepracowania albo z przypadku śpię. Zapowiada się !@#$%^&* !@#$%^&* tydzień lub nawet więcej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim, dziś mamy piątek, piąteczek piątunio 3 sierpnia.
Imieniny obchodzą: Augustyn, Cyra, Dalmacjusz, Eufroniusz, Lidia, Marana, Miłosław, Nikodem, Nikodema, Piotr, Symeon i Szczepan.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, dzisiaj mamy 5 sierpnia i niedziela handlowa.
Imieniny obchodzą: Abel, Afra, Cyriak, Kasjan, Kasjana, Maria, Memiusz, Nonna, Oswald, Oswalda, Parys, Wenancja, Wenancjusz, Wenanty i Wirginia.

Mamy też Międzynarodowy Dzień Piwa i Piwowara.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mamy poniedziałek 6 sierpnia więc imieniny obchodzą: Felicysym, Jakub, January, Just, Maria, Namir, Nasław, Oktawian, Stefan, Walburga i Wincenty.

Jutro wtorek to będzie lepszy dzień :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No faktycznie tak mi się nie chcę... Dziś jakieś umowy muszę pokończyć, przyjeżdżam do domu około 20tej i idę spać, od wtorku trochę większe luzy, pewnie zaczną się przygotowania do Spinn Cup :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...