Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim, mamy czwartek 23 sierpnia. Imieniny obchodzą: Apolinary, Archelaus, Benicjusz, Brygida, Cyriak, Feliksa, Filip, Flawia, Flawian, Ireneusz, Jakub, Kalinik, Klaudiusz, Leoncja, Lubomira, Maksym, Piotra, Róża, Sulirad, Sydonia, Teonilla, Walerian, Wiktor, Zacheusz i Żelisław.

Mamy też Europejski Dzień Pamięci Ofiar Stalinizmu i Nazizmu oraz Międzynarodowy Dzień Pamięci o Handlu Niewolnikami i jego Zniesieniu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
45 minut temu, MrProper napisał:

Dzieńdoberek

Wszystkim milszego początku dnia jak mój życzę

???

11C1081A-3B66-40C8-9A88-841522984644.jpeg.e357de8123ba6c71901769bd5ba9eadd.jpegDB08FB6B-D3FB-4144-A3E5-9F0AA91772C1.jpeg.4ad149c1f6e1bba2469619a8b678b256.jpeg

No i oczywiście całego dzionka bez przykrych niespodzianek ?

A ja przeczytałem, że "miłego jak ja..." i zdjęcie :P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, piątek piąteczek piątunio a ja znowu latam od 6. Życie.

Imieniny obchodzą: Anita, Audoen, Bartłomiej, Bartosz, Cieszymir, Emilia, Eutyches, Eutychiusz, Jerzy, Joanna, Halina, Malina, Michalina, Natanael, Patrycjusz, Patrycy i Patryk.

Edytowane przez NPC
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.
Wschód słońca 5:52, zachód 19:59.
Faza księżyca: poszerzony księżyc.
Najbliższa pełnia: 26 sierpnia

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, niech się ten tydzień skończy, niedziela handlowa.

Imieniny obchodzą: Arediusz, Elwira, Euzebiusz, Gaudencjusz, Gaudenty, Genezjusz, Grzegorz, Hermina, Józef, Julian, Kalasanty, Ludwik, Luiza, Michał, Patrycja, Peregryn, Poncjan, Teodoryk i Wincenty.

Jest też Dzień polskiej żywności więc przy zakupach żywnościowych proszę sugerować się pochodzeniem towaru. Waluta nie ma narodowości ale posiadacz waluty już ma narodowość :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dobry. Wyspałem się. Od 23ciej do 7mej to sporo  snu. Byłem nad wodą u nas, nawet wędek  nie rozlozylem. Teraz czas na kawę i pracę ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odżyłem w końcu, pada deszcz i ochłodziło się znacznie, można podomatorować, odpocząć w domu i zbierać siły na kolejny tydzień, wędkarski w końcu. W planie łowienie od świtu do wieczora, w nocy nie można bo rzeka graniczna, a z chęcią bym posiedział ze dwie nocki.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, mam nadzieję, że dzień mija wam na rybach i odpoczynku. Miłego leniuchowania :D

Imieniny obchodzą: Adrianna, Aleksander, Dobroniega, Fortunat, Hadrian, Hadriana, Ireneusz, Joanna, Konstancjusz, Maksymilian, Maria, Natalia, Sandra, Symplicjusz, Symplicy, Teresa, Wiktorian, Wiktoriana, Wiktorianna, Wirzchosław i Wirzchosława.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo kiepskiej pogody jesteśmy na air show Radom 2018.
Pokazy odbywają się z mniejszymi przerwami ale latają. Mam nadzieję że pogoda pozwoli na kontynuację imprezy. Miłego dnia życzę

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...