Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim, tym co w domu, tym co nad wodą i tym co siedzą w pracy.

Mamy sobotę 8 września imieniny obchodzą: Adam, Adrian, Adriana, Adrianna, Alan, Amon, Bratumił, Euzebiusz, Maria, Nestor, Radosław, Radosława, Serafina, Teofil, Wiola i Zenon.

 

W Polsce mamy Dzień Dobrej Wiadomości a na całym świecie Międzynarodowy Dzień Alfabetyzacji.

Połączmy oba i przeczytajmy jakąś dobrą wiadomość :P

 

Miłego dnia!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przygotowania do Finału Feeder Cup, zdradzę że  sponsorzy dopisali:champagne-2010:
Miłego dnia
Tylko nie rozdawaj wszystkiego. Jak będziesz mi wysyłał te szimano to coś dorzucisz do paczki.
Po fider kapie wędka nie będzie Ci już potrzebna, a mnie się przyda nawet zimą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
38 minut temu, elvis napisał:

Tylko nie rozdawaj wszystkiego. Jak będziesz mi wysyłał te szimano to coś dorzucisz do paczki. emoji6.png
Po fider kapie wędka nie będzie Ci już potrzebna, a mnie się przyda nawet zimą.

Ok, sprzedam pod warunkiem kompletu czyli obu @Sołtys stan i @elvis 2 sztuki cena bez negocjacji z kręciołkami nowymi Flagmana 2200zł tyle dałem i tyle chcę, jakby co zostają ze mną oba.
Ja w to miejsce kupię dajłę i tyle do dalekich rzutów. Nie mam presji sprzedaży, więc póki mam chęć to dajcie znać.

No jest tego sporo, a że sponsorzy dali to rozdamy zanęt ile mamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mamy poniedziałek 10 września. Imieniny obchodzą: Agapiusz, Aldona, Anioł, Antoni, Bernard, Datyw, Dydym, Feliks, Franciszek, Izabela, Kandyda, Karol, Klemens, Leon, Leona, Lucjusz, Łucjusz, Łukasz, Mikołaj, Monika, Mścibor, Nemezjan, Nimfodora, Piotr, Polian, Poliana, Polianna, Pulcheria, Salwiusz, Sebastian, Sobiesław, Teodor i Wiktor.
 

Z dni i rocznic:
Dzień Polskiego Piłkarza, Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom, rocznica zabicia Sissi.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

Gdyby tak szło zrobić wolne od dnia,.jakieś wagary :P

Co za problem ?

w obecnych czasach nawet dzwonić nie musisz

Wysylasz jestem chory i gitara ?image.jpg.afbb00f39171ecd645bfc10e0ebe00cd.jpg

Milego dnia wszystkim ??

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...