Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim, imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyna, Bożeciech, Daria, Euzebiusz, Hipolit, Hipolita, Ifigenia, Jonasz, Kastor, Konon, Marek, Mateusz, Maura, Melecjusz, Melisa, Pacyfik i Pamfil.

Międzynarodowy Dzień Pokoju, Światowy Dzień Orderu Uśmiechu, Światowy Dzień Choroby Alzheimera, Dzień Krajowej Administracji Skarbowej.

23 godziny temu, Grendziu napisał:

Dobry, ledwo żyję po orliku, byle do piątku :P

Jak nazwa sama mówi tylko dla orłów. Musisz wyhodować sobie skrzydła :P

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.

Imieniny obchodzą: Bazyla, Digna, Eksuperiusz, Emeryta, Emmeram, Emmeran, Feliks, Ignacy, Imbram, Innocenty, Joachim, Jonasz, Józefa, Kandyd, Maurycy, Prosimir, Tacjusz, Tomasz, Wiktor i Witalis.

Dzień bez Samochodu, Zakończenie kampanii ekologicznej Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (od 16 września), Światowy Dzień Nosorożca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połamania wszystkim którzy są na rybach i udanej niedzieli, którzy nie są ;)  Miałem siedzieć dzisiaj nad wodą, ale ledwo się ruszam i po porannej pobudce i kawie stwierdziłem, że nie dam dzisiaj rady :(  no, ale starość nie radość 

  • Like 3
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem dzisiaj jechać, ale za dużo %%% wczoraj na 30ej rocznicy ślubu wujostwa. Popołudniu bym mógł jechać, ale już mocny deszcz od wroga do Nas wchodzi i do jutra ma padać.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w ten ciepły, słoneczny, bezchmurny poniedziałek*. Życzę spokojnego poniedziałku, małej liczby problemów i dobrego początku tygodnia.

Imieniny obchodzą: Amata, Gerard, Gerarda, Herman, Jaromir, Kolumba, Maria, Morzysława, Pacyfik, Pafnucy, Seweryn, Tomir, Twardomir i Uniegost.

 

* Pisałem o Bahama, Majorce czy innym Egipcie bo u mnie pada, jest zimno i wieje.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również jest pięknie. O mało nie spóźniłem się do pracy, bo musiałem posprzątać nocną denolkę pogodową. W pracy też z rana problemy z prądem.
Mimo początkowych trudności dzień powinien być udany.
Czego i wam życzę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...