Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Głowy do góry, nie bać się chmury !:icon_arrow1:

Wy jesteście młodzi, Wam nic nie zaszkodzi ! :D

Jak zachować twarze ? Wiedzą to....  siatkarze !!:grin-min:

 

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek robiłem badania okresowe, przetrzepali mnie zdrowo, dzisiaj jadę po wyniki i zaświadczenie, wyspałem się, pobumeluję z godzinkę jeszcze, siąrbnę czarnego kawczersa i ruszam. Nienawidzę wycieczek do centrum Warszawy, ale co zrobić, mus to mus. Zawsze wracam padnięty po takich wycieczkach, a dziś jeszcze pogoda nie zachęca do wyłażenia z czterech ścian.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, dzisiaj mamy wtorek 25 września więc imieniny obchodzą: Aurelia, Ermenfryd, Ermenfryda, Firmin, Franciszek, Galfryd, Gaspar, Herkulan, Irmfryd, Irmfryda, Kleofas, Minigniew, Rufus, Świętopełk, Wawrzyniec, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzimir, Włodzimira i Włodzisław.

Z dni to mamy Dzień Budowlańca więc wszystkim na budowach przypominam: kto ma lęk wysokości to "Po szklanie i na rusztowanie" ale nie więcej bo 99% wypadków na budowach jest przez alkohol i głupotę. Reszta to przypadek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
50 minut temu, cygan786 napisał:

Po 2 tygodniach urlopu pierwszy dzień w pracy. Pączek zjedzony , kawka wypita więc dzień zapowiada sie dobrze. Wszystkim życzę miłego dnia.

A mnie nie było 2 dni robocze, czuję się jakby tu mnie nie było z miesiąc takie zaległości.

Miłego...
 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi dzisiaj szepcze w uszy :

"Kacze dzioby" głód już ruszył !

I " mamuśki " bardzo chętne !

Pora więc zarzucić wędkę !

:lapeche: :o

 

 

 

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.
Wschód słońca 6:46, zachód 18:43.
Faza księżyca: pełnia.
Najbliższa pełnia: 24 października.
Dzisiaj Kozanowskie termometry wskazują +2°C.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Środa minie tydzień zginie" - 26 września to imieniny obchodzą: Amancjusz, Budziwoj, Cyprian, Damian, Euzebiusz, Kalistrat, Kasper, Kosma, Lucja, Łękomir, Łucja, Majnard, Nil, Nila, Nilus i Teresa.

Europejski Dzień Języków oraz Międzynarodowy Dzień Języków Obcych, Dzień Aptekarza.

 

Miłego dnia i smacznej kawy :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...