Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Splot napisał:

Środa to również dzień loda emoji1787.png

Za zimno się zrobiło na lody :D, żeby to przysłowie kobiety częściej słyszały i odpowiednio "świętowały" to jaki świat byłby zaje....sty :P.

Życzę udanego środowego "lodowania" i miłego wieczoru :champagne-2010:

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.
Wschód słońca 6:48, zachód 18:41.
Faza księżyca: księżyca ubywa.
Najbliższa pełnia: 24 października.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, dzisiaj mamy 27 września Dzień Podziemnego Państwa Polskiego i Święto Wojsk Obrony Terytorialnej. Imieniny obchodzą: Adolf, Adolfa, Amadeusz, Eleazar, Gaja, Gajusz, Hiltruda, Jan, Mirabella, Mirela, Przedbor, Urban, Wawrzyniec, Wincenty, Zybert, Zybracht i Zygbert.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.
Wschód słońca 6:50, zachód 18:39.
Faza księżyca: księżyca ubywa.
Najbliższa pełnia: 24 października

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Grendziu napisał:

Piąąąąąąąąąąąąąąąąąątek, zaś sobota praca i niedziela praca, we wtorek wolne też praca :P
Zaje :P
Miłego dnia :)

Nie płacz, nie płacz gdybym miał tysiaka na godzinę jak Ty też bym jak najwięcej pracował by nabyć kabzę, a po kilku latach leżałbym do góry wętylem :champagne-2010: 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w piątek 28 września, imieniny obchodzą: Alodiusz, Amalia, Bernardyn, Eksuperiusz, Jan, Laurencjusz, Marek, Myślibor, Myślibora, Salomon, Sylwin, Sylwina, Tymon, Wacław, Wacława, Więcesław, Więcesława i Wawrzyniec.

Jest też Światowy Dzień Wścieklizny - na wściekliznę muszę się zaszczepić, na głupotę już jestem zaszczepiony - głupotę innych. Zna ktoś konowała co zaszczepi mnie na wściekliznę ludzką? :D

 

14 minut temu, Grzes77 napisał:

Nie płacz, nie płacz gdybym miał tysiaka na godzinę jak Ty też bym jak najwięcej pracował by nabyć kabzę, a po kilku latach leżałbym do góry wętylem :champagne-2010: 

Tylko 1k na godzinę? Łojojojo to już wiem dlaczego Grendziu ma tyle stresów bo ciężko Mu pracując jeszcze w soboty za taką stawkę związać koniec z końcem :P No ale jak się kupuje 15 czy 20 wędek Daiwa na raz to tak jest ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
26 minut temu, Grzes77 napisał:

Nie płacz, nie płacz gdybym miał tysiaka na godzinę jak Ty też bym jak najwięcej pracował by nabyć kabzę, a po kilku latach leżałbym do góry wętylem :champagne-2010: 

Jasne, zachciało się nowego auta, to trza zap... :P Gdybym tyle miał, to już bym nie musiał pracować proszę Pana :) A tak teraz tak jakby w wieku 40 lat, wystartowałem na dużym minusie na nowo, teraz, tzn w nadchodzącym miesiącu będzie zero plus auto, jeśli się nic nie wydarzy nadprzyrodzonego, to ciężka praca popłaciła i był to dobry, pracowity, owocny rok mimo wszystko. Tylko brak snu i czasu na rybki, ale coś kosztem czegoś :lapeche:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...