Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim, dzisiaj mamy wtorek 2 "piździernika" i nazwa zobowiązuje: zimno.

Imieniny obchodzą: Aleksandra, Antoni, Berengar, Berengaria, Eleuteria, Eleuteriusz, Eleutery, Leodegar, Nasiębor, Stanimir, Ursycyn i Teofil.

Międzynarodowy Dzień bez Przemocy oraz Światowy Dzień Zwierząt Hodowlanych.

 

Więc nie dajmy się i kawa, herbata w dłoń i do łóżka pod pierzynę goń, goń, goń :) - pomijamy tych "nielicznych" co są w pracy ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.

Wschód słońca 6:58, zachód 18:27.

Faza księżyca: ostatnia kawadra.

Najbliższa pełnia: 24 października

Edit. Zapomniałem o najważniejszym, dzisiaj piździ jak w Kieleckiem.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
36 minut temu, Splot napisał:

 

Edit. Zapomniałem o najważniejszym, dzisiaj piździ jak w Kieleckiem.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Najlepiej ryby bieroo w takiej pogodzie :champagne-2010:

A mnie znowu coś dopada, chorubsko jakieś migdałowe.

Dziś w pracy, maskara jakaś..., gdy człowiek bierze wolne to powinien się wyspać wypocząć, a ja jeszcze więcej...
W sobotę śpię do 11tej, nie - śpię do 13:30 aby wyspać się na dwa tygodnie do przodu i basta :)

Miłego dla wszystkich.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim i tym przeziębionym i tym zdrowym, polecam brak czasu na każdą chorobę! Sprawdzona metoda i to nie od inżyniera Zięby :P

Dzisiaj may 3 października więc imieniny obchodzą: Augustyna, Częstobrona, Cyprian, Ermegarda, Eustachy, Ewald, Ewalda, Gerard, Gerarda, Irmegarda, Kandyda, Maksymian, Romana, Sirosław, Sulibor i Teresa.

 

PS. Ma ktoś na sprzedaż czas? Płacę jak za zboże, tylko poważne oferty i "mam horom curke" :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NPC napisał:

Dzień dobry wszystkim i tym przeziębionym i tym zdrowym, polecam brak czasu na każdą chorobę! Sprawdzona metoda i to nie od inżyniera Zięby :P

Dzisiaj may 3 października więc imieniny obchodzą: Augustyna, Częstobrona, Cyprian, Ermegarda, Eustachy, Ewald, Ewalda, Gerard, Gerarda, Irmegarda, Kandyda, Maksymian, Romana, Sirosław, Sulibor i Teresa.

 

PS. Ma ktoś na sprzedaż czas? Płacę jak za zboże, tylko poważne oferty i "mam horom curke" :)

Dzisiaj przypada 74 rocznica operacji Market Garden. Pamiętajmy o wspaniałych żołnierzach z 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej, którzy walczyli w Driel.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim.dzisiaj mamy 4 października, ciepło jak to w październiku.
Imieniny obchodzą: Aurea, Dalewin, Dalwin, Dobromiła, Euzebiusz, Faust, Franciszek, Konrad, Konrada, Lucjan, Łucjan i Petroniusz.
 

Dziś jest też Światowy Dzień Zwierząt.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...