Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, dzisiaj mamy 9 października, imieniny obchodzą: Aaron, Abraham, Arnold, Atanazja, Bogodar, Bogudar, Bożdar, Bożydar, Dionizy, Dionizjusz, Ginter, Guncerz, Gunter, Jan, Ludwik, Piotr, Przedpełk, Sara, Sybilla i Wincenty.

Mamy też Światowy Dzień Poczty a w Polsce Dzień Znaczka Pocztowego oraz rozpoczyna się Tydzień Pisania Listów.
Ja już na poczcie byłem i listy wysłałem, teraz czas na Was!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, mam nadzieję, że u Was jest lepsza pogoda.

10 października więc imieniny obchodzą: Adalryk, Alderyk, Daniel, Dionizjusz, Dionizy, Eleuteria, Eleuteriusz, Eleutery, Eulampia, Eulampiusz, Franciszek, Gereon, German, Jan, Kalistrat, Kasjusz, Leon, Leona, Lutomir, Maria, Paulin, Przemysław, Rustyk, Rustyka, Samuel, Tomił, Tomiła, Twardostoj i Zbigniew.

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego, Europejski Dzień Przeciw Karze Śmierci, Światowy Dzień Drzewa.

 

Miłego dnia!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NPC napisał:

...Europejski Dzień Przeciw Karze Śmierci ...

Ta kara niekiedy by się przydała, oczywiście wobec 100% sprawców i psychopatów, bo moim zdaniem mniej osób decydowało by się wtedy na zabójstwo, lub inne "ciężkie" przestępstwa, po kilku latach praktyki mogę takie mieć zdanie i basta :(

Ja życzę Wam udanego dnia, mój jest monotonny, miałem jechać na ryby, jednak w ostatniej chwili wyszło tak, że musiałem teścia przywieść do stolicy na zabieg i spędzę w aucie od 7:30 do ok 17:00, no ale są rzeczy ważne i ważniejsze, a zdrowie teścia jest dla mnie ważne, bo to normalny i bardzo dobry człowiek jest, pozdrawiam ekipę, a na ryby chyba dopiero w poniedziałek skoczę. 

Kumpel dziś dzwonił i mówił mi, że nad zaporówkę wpuścili dużą ilość karpia 1-2 kg i 60kg drobnego amura, może to dobrze, że pospininguję nad Wisłą, to się tej rzezi nie będę przyglądał. 

Udanego dnia życzę :champagne-2010:

20181010_102520.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, Grzes77 napisał:

Ta kara niekiedy by się przydała, oczywiście wobec 100% sprawców i psychopatów, bo moim zdaniem mniej osób decydowało by się wtedy na zabójstwo, lub inne "ciężkie" przestępstwa, po kilku latach praktyki mogę takie mieć zdanie i basta :(

:champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K

Ta kara niekiedy by się przydała, oczywiście wobec 100% sprawców i psychopatów, bo moim zdaniem mniej osób decydowało by się wtedy na zabójstwo, lub inne "ciężkie" przestępstwa, po kilku latach praktyki mogę takie mieć zdanie i basta 
Ja życzę Wam udanego dnia, mój jest monotonny, miałem jechać na ryby, jednak w ostatniej chwili wyszło tak, że musiałem teścia przywieść do stolicy na zabieg i spędzę w aucie od 7:30 do ok 17:00, no ale są rzeczy ważne i ważniejsze, a zdrowie teścia jest dla mnie ważne, bo to normalny i bardzo dobry człowiek jest, pozdrawiam ekipę, a na ryby chyba dopiero w poniedziałek skoczę. 
Kumpel dziś dzwonił i mówił mi, że nad zaporówkę wpuścili dużą ilość karpia 1-2 kg i 60kg drobnego amura, może to dobrze, że pospininguję nad Wisłą, to się tej rzezi nie będę przyglądał. 
Udanego dnia życzę :champagne-2010:
20181010_102520.thumb.jpg.ebb34d8b789470c68c6555624f6ade30.jpg
F stolycy tez majo wode. Do zoo sobie pojedz lub do muzeum lotnictwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, cygan786 napisał:

K

F stolycy tez majo wode. Do zoo sobie pojedz lub do muzeum lotnictwa.

Zwiedzać to se moge, jak będzie na to czas, teraz w każdej chwili mogą teścia puścić, a ja zamiast w aucie, to będę się gdzieś daremnie błąkał? 

Czasu nie marnowałem, obdzwoniłem kilka osób i w piątek rano :icon_arrow1: ze spinami nad Wisłę pomykam, kumpel powiedział, że ma takie miejsce, że można siąść na krzesełku wygodnie i za każdym rzutem klenia wyciągać, biorą tylko na jeden rodzaj przynęty, którego zdradzić nie mogę :champagne-2010:

@cygan786 jak masz piątek do południa wolny, to dawaj na :icon_arrow1::champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiedzać to se moge, jak będzie na to czas, teraz w każdej chwili mogą teścia puścić, a ja zamiast w aucie, to będę się gdzieś daremnie błąkał? 
Czasu nie marnowałem, obdzwoniłem kilka osób i w piątek rano :icon_arrow1: ze spinami nad Wisłę pomykam, kumpel powiedział, że ma takie miejsce, że można siąść na krzesełku wygodnie i za każdym rzutem klenia wyciągać, biorą tylko na jeden rodzaj przynęty, którego zdradzić nie mogę :champagne-2010:
[mention=42]cygan786[/mention] jak masz piątek do południa wolny, to dawaj na :icon_arrow1::champagne-2010:
Ni dy rydy. Idę jutro na 13:30 do pracy a kończe w piatek o 8.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Panie i Panowie, dzisiaj czwartek 11 października więc imieniny obchodzą: Aldona, Aleksander, Andronik, Brunon, Burchard, Dobromiła, Domaczaja, Emanuel, Emilian, Firmin, Gardomir, Gromisław, Maria, Marian, Placyd, Probus i Zenaida.

Z rocznic i dni: Międzynarodowy Dzień Dziewczynek, Dzień Pamięci Generała Pułaskiego (USA)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w słoneczny i zimny piątek 12 października. Cyriak, Edwin, Edwina, Eustachiusz, Eustachy, Feliks, Grodzisław, Grzymisław, Maksymilian, Maksymiliana, Serafin, Wilfryd, Witold i Witolda.

W USA jest Dzień Kolumba, mamy Dzień języka hiszpańskiego a w Polsce święto LWP za czasów "komuny" i Dzień Bezpiecznego Komputera.

Nic tylko świętować :D tylko proszę nie nadużywać środków pobudzających płynnych bo jutro jest Dzień Ratownictwa Medycznego :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...