Skocz do zawartości

Przeprosiny


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym tą drogą przeprosić wszystkich, którzy poczuli się obrażeni moim określeniem, na jakie sobie pozwoliłem dzisiaj w dziale muzycznym. Szczególnie Mariusza ! Posunąłem si;ę za daleko w tych swoich głupich żartach. Wybaczcie, jeśli możecie. Straciłem poczucie rzeczywistości, gustu i przede wszystkim taktu. wyprowadzony z równowagi  przez inną sytuację.sytuację. Co mnie absolutnie nie tłumaczy.

Zapewniam, że nie brałem pod uwagę szyderczego znaczenia tego gwarowego określenia. Zetknąłem się z nim w dalekiej przeszłości.

Mariusz wybacz.

Jest mi po prostu wstyd. Jeszcze raz - przepraszam !:$

Edit.

I w ogóle przepraszam wszystkich za swój niewyparzony jęzor. Na przyszłość

będę bardziej uważał jak formułuję swoje myśli .

Edit 2:

@MrProper Mam przyjaciela, który pięknie się rozwinął w branży złomiarskiej. Od punktu skupu po handel metalami korowymi. Ja mu nieraz mówiłem pieszczotliwie ( tak mi się zdawało) gemylorzu. On chyba do końca nie wie , że to ma znaczenie też i szydercze. Dopiero Ty Mariusz  otworzyłeś mi oczy.!; Zdawało mi się, że jest to gwarowe określenie zawodu złomiarza, znane  np. Poznaniu. Nigdy nie gardziłem, nawet żulem !

 

 

 

 

Edytowane przez Jurek
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...