Skocz do zawartości

W O Ś P


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Mimo choroby, byłem i ja z synem i cegiełkę dołożyłem :)

A i wklejam LIVE, bo to teraz to jakoś finał około 20tej zawsze jest :) Dzięki Jurek, pamiętam Twój debiut :icon_arrow1:na TVP2
 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku WOŚP wspieram tą inicjatywę. Moim zdaniem to wielkie dzieło, łączące i ludzi i cel. :champagne-2010:

W giżycku dziś było wielu wolontariuszy i kilkukrotnie dzieciaki wrzucały datki i nawet wieczorem trwali na posterunku.
Światełko do nieba było przygotowane ciekawie i podobało się.

Siema Jurek i WOŚP. Siema wszystkim.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniony, ale i ja byłem. Nie zdążyłem na licytacje, ale koncert THE BILL zdążyłem. Pierwszorzędny koncert. Chłopaki jak zwykle w formie.
Parę zlociszy wpadło do puszki, ale najważniejsze że mam plakat. Kolejny do kolekcji. Zbieram już od kilku lat. Są to limitowane plakaty np. z autografem Jurka lub sztabu Fundacji. Każdy jest wyjątkowy, bo z licytacji. Ten dzisiejszy jest mega duży.
74068cd4c7d2c358cbe508db678ea40d.jpgd3ae629f5cd1fa3b8bfb3bbb976989c1.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Administrator

@Aga zaangażowała się i siedzi w sztabie.  Ponoć dwie paczki wylicytowane zanęt dały 220zł. Jeszcze nie wiem ile za nasze zezwolenia poszło.

20190113_104207.jpg

FB_IMG_1547400495642.jpg

FB_IMG_1547400510910.jpg

FB_IMG_1547400504134.jpg

FB_IMG_1547400517572.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przed chwila oglądałem wystąpienie Jurka i rezygnacje z odtworzenia. 

Niestety tylko takie coś tylko k.rwa w Polsce może się wydarzyć. Polityka, nienawiść do ludzi, ja pi..rdole, ja wysiadam z tej karuzeli. 

Jeden tekst na zakończenie.  Wycięto. Nie, nie będzie takiego tekstu na zakończenie (Kotwic).

Uwaga, kolejne wypowiedzi mogą być moderowane.  Jeśli któryś  z modów uważa,  że za ostro, proszę o kasację.

Cokolwiek Jurek nie zrobisz, zawsze będę za Tobą. 

Moje dziecko tuż po urodzeniu także korzystało z urządzeń WOŚP. 

A tylko @Aga i ja wiem jak niewiele było od tego, abym ich obu wtedy stracił.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...