Skocz do zawartości

Co z Mazurami ?


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=4]elvis[/mention]Do mnie kierujesz takie pytania ?
To jest wg Ciebie problem ? 
Proszę, nie rozbijajmy wątku !
Ale muszę, choć to małotaktowne , odpowiedzieć Ci pytaniem na pytanie :
Jak mi odpowiesz ma moje, to ja Ci odpowiem na Twoje.
Otóż, czy Czesi, Holendrzy, Belgowie, Słowacy to idioci?
 
 
Czy Czesi, Holendrzy, Belgowie mają zakaz zbliżania się do wody na czas trwania tarła?
Niech wpuszczą polskich wędkarzy na swoje wody na zasadach jakie u nas panują to sie dowiemy czy są idiotami. Ja jestem pewien, że jeśli by tak zrobili to by byli. Już Skandynawowie maja dość polskich turystów wędkarskich. Tam jeżdżą zorganizowane grypy mięsiarskie.
Może tym co napiszę narażę sie kilku patiotom, ale Polak to złodziej i kombinator.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Nie dziwię się, w końcu już po godzinie 22giej, krzyczeć, śpiewać nie wolno, bo sąsiedzi naskarżą :P

Te,te,te,  teteretete ?

U mnie sąsiedzi to Turki i jedna rodzina wiatraków, nie rozumieją co sie dzieje, jak naskarżą, że niby co?

ze ktoś w WC sobie nie moze poradzić ??

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elvis napisał:


Może tym co napiszę narażę sie kilku patiotom, ale Polak to złodziej i kombinator.

No i tu masz rację

Skoro tam mają takie dobre prawo wędkarskie na cym ono polega może uda się je u nas wprowadzić tylko trzeba by najpierw znaleźć wejścia do górnej półki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4]elvis[/mention]-uniu kochany !! 
Ależ ja o marichuanie, bo tego dot. Twe pytanie !
No to zmienia całkowicie postać rzeczy. W tej kwestii bez wątpienia jesteśmy po jednej stronie mocy. Ja mimo, że nie palę to przed i nie będę uciekał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...