Skocz do zawartości

Ciekawostki widziane w sieci niedotyczące wędkarstwa


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to jeden z niewielu filmów, przy którym 9 minut mojego życia minęło bardzo szybko. Koleś miał mega pomysł, znalazłem ten film przez przypadek, jednak obejrzę i inne jego produkcje, może kiedyś, jak moja koza z garażu odmówi posłuszeństwa, to sobie taki zmontuję, świetny pomysł :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Semi napisał:

Widziałem coś podobnego u znajomego w warsztacie samochodowym. Mieć sprzęt, materiał i migomat i można cuda tworzyć.:D

Dokładnie :champagne-2010:.

Ja bardzo cenię takich ludzi, może zrobię sobie coś podobnego

na dojazdy do pracy i na ryby nad zaporówkę (w oba miejsca mam po 2km, więc może f5r Elektrostatyka dostanie nowe życie - kiedyś):D:champagne-2010:

Edytowane przez Grzes77
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, że Mierzeja Wiślana ma być przekopana, to już wiadomo.
Ale, że budują wyspę, to ni wiedziałem.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/na-zalewie-wislanym-powstanie-sztuczna-wyspa-polska-powiekszy-sie-o-181-hektarow/8q7c73m

Hmm, a może tak niedługo wybrać się łódką z Giżycka i popłynąć na "wielki" Bałtyk :P.
Tylko czy wybrać trasę przez Rosję (bliżej), czy przez Vistulę (bardziej patriotycznie). :D
I nowy cudny kanał by się zobaczyło i na wyspie słoneczka zaznało ;).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 godzin temu, Kotwic napisał:

O tym, że Mierzeja Wiślana ma być przekopana, to już wiadomo.
Ale, że budują wyspę, to ni wiedziałem.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/na-zalewie-wislanym-powstanie-sztuczna-wyspa-polska-powiekszy-sie-o-181-hektarow/8q7c73m

Hmm, a może tak niedługo wybrać się łódką z Giżycka i popłynąć na "wielki" Bałtyk :P.
Tylko czy wybrać trasę przez Rosję (bliżej), czy przez Vistulę (bardziej patriotycznie). :D
I nowy cudny kanał by się zobaczyło i na wyspie słoneczka zaznało ;).

Nie wiem jak to skomentować, ręce opadają o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...