Skocz do zawartości

FLAGMAN


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Semi napisał:

Dlatego zaryzykowałem import i zrezygnowałem z 3 patyków a zamówiłem tylko matcha, bo w danej chwili najbardziej jest mi potrzebny. Jak mi się spodoba to będę domawiał kolejne.

Pewnie znalazłaby się i dla mnie opcja przewiezienia kija (kijów) zza wschodniej granicy. Dlatego bardzo Cię proszę - napisz, czy na przejściu przyczepili się do sprzętu, a jeśli tak, to jakieś cło, cokolwiek? Czy w ogóle udało się przewieźć? Z góry dziękuję :)

 

31 minut temu, ArekH napisał:

Tomku, ale odpada Tobie gwarancja. Naprawy, ewentualne, czego nie życzę? Na własny koszt. 

Popatrz sobie na polskiego dystrybutora i na stronę ukraińskiego sklepu - ceny niższe o ok. 1/3  Ja też nikomu nie życzę, żeby sprzęt uległ uszkodzeniu, ale zawsze ta różnica w cenie może być traktowana jako zabezpieczenie na naprawę :D:P   Niedługo dojedzie do mnie Flagman Shrman Pro Picker (polska dystrybucja) i jeśli sprawdzi mi się nad wodą, to będę próbował ściągnąć coś ze wschodu :)  

Edytowane przez grych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona rozmawiała z koleżanką Ukrainką która kupi mi ten kij i mówiła że żadnego cła nie będzie, jakby wiozła kilkanaście sztuk, to mogli by się przyczepić, a na jednego patyka nikt uwagi nie zwróci, ludzie pontony wiozą i też się nie czepiają. A co do gwarancji to jak nie będzie jak będzie.:D Przecież będzie dowód zakupu, jak coś się stanie to pojedzie z powrotem na Ukrainę, obadamy czy nasi wschodni sąsiedzi mają dobry serwis.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem Rysiek. Ale np. szczytówki do feeder/ Picker, potrafią kosztować do nawet 90pln. za sztukę, jeśli komuś zależy na oryginale. Trzeba dodać jeszcze koszt wysyłki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to też prawda :D  Wiesz - coś kosztem czegoś. Biorąc sprzęt z takiego źródła zawsze trzeba liczyć się z jakimiś 'utrudnieniami' ;)  Taki przykład - byłem w posiadaniu feedera MILO z dość nietypową szczytówką (średnicą), a że kupiłem tę wędkę bez żadnych zapasowych (z drugiej ręki) to po złamaniu szczytówki nie miałem skąd wziąć zamiennika i uwierz - byłem już nawet zdecydowany, żeby iść w Drennana, czy Prestoa (czy cokolwiek innego) Szczytówka z taką średnicą nie do dostania. W pobliżu mam Matchpro, gdzie czasami się zaopatruję - nawet oni, jako dystrybutor marki Milo nie byli w stanie mi pomóc... Także wiem jakie mogą być skutki takiego kupowania :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grych napisał:

 

1 godzinę temu, grych napisał:

Popatrz sobie na polskiego dystrybutora i na stronę ukraińskiego sklepu - ceny niższe o ok. 1/3  Ja też nikomu nie życzę, żeby sprzęt uległ uszkodzeniu, ale zawsze ta różnica w cenie może być traktowana jako zabezpieczenie na naprawę :D:P   Niedługo dojedzie do mnie Flagman Shrman Pro Picker (polska dystrybucja) i jeśli sprawdzi mi się nad wodą, to będę próbował ściągnąć coś ze wschodu :)  

(polska dystrybucja) i jeśli sprawdzi mi się nad wodą, to będę próbował ściągnąć coś ze wschodu :)  

Kol. Mateusz poinformował mnie, że u nich na stoisku  będzie możliwość zakupu sprzętu, ale po cenach raczej sklepowych.

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ArekH napisał:

Dziadziuś, a ty zawitasz na targi? Było by fajnie postawić Ci herbatę. 

Powiem tak : zrobię wszystko, tylko czy Ty nie zapomnisz o tej herbatce ? Bo wiesz, to już wiek .:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe info, pewnie już wiecie.

Flagman ( czy też sklep Gliny Natura) najwidoczniej chce mocno rozpychać się na rynku,

bo nawiązują współpracę min. z kanałem You-Tube "Jedziemy na ryby".

Myślę, że z korzyścią obopólną, bo kanał ten należy do moich ulubionych, a kol.Dawid zna się na rzeczy i jest to szczery i naturalny "chłopak".

Czas pokaże co w trawie piszczy, ale należy im się chyba pewien kredyt zaufania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

@Sołtys stan  w moim skromnym odczuciu chyba wybrałeś najlepszy model, co do jakości i ceny, który opisujesz na głównej stronie,
dla przypomnienia 
https://dlaryb.pl/portal/news_2/picker-flagman-mantaray-elite-27035-stan-r171/

tej kij i długość najbardziej mi leżał :icon_arrow1:

Ja sam wybrałem na przekór sobie bardzo sztywny picker do testów na Nienawiszcz  Flagman Squadron Picker
http://glinywedkarskie.pl/shop/pickery/250-flagman-squadron-picker-27-m.html
z tym, że ja wziąłem 300cm. Kto wie może wyląduje na konkurs jeśli uzbieram tego za dużo lub zostanie w mojej kolekcji jeśli okażę się hiciorem :P

Ten rok chcę poświęcić poszukaniu i przyjrzeniu się kijków niskobudżetowych, nie wykluczam oczywiście zakupów z wyższej półki, bo głowa boli.

Jeśli chodzi o kijki z najwyższej półki Flagmana to mam wahania, chyba bym jednak poszedł w Daiwa, Browning, Tubertinni, Shimano, czyli coś sprawdzonego i wyrobionego przez lata.

Na in plus, choć nie wiem jak będzie się spisywać nad wodą to dość bogata oferta kołowrotków.

Nie robię testów na sucho, więc recenzja jeśli będzie to dopiero jak wędka nałowi ryby :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...