Skocz do zawartości

Zakup pickera do 150zł


cygan786
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te dwa ciężkie przy tej długości i mogą być dość sztywne. Flagmam wygląda super. Ja bym poczekał na dostawę.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ma rację Adamie. To ciężkie kije. Moje 130/390 ważą 256g. Porównaj. Ten Ostatni, jeśli to prawdziwe dane? Jest wart uwagi.  Picker, to witka. Kupujesz go dla finezji i to nie tylko w czułości, ale i w ręku. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ma rację Adamie. To ciężkie kije. Moje 130/390 ważą 256g. Porównaj. Ten Ostatni, jeśli to prawdziwe dane? Jest wart uwagi.  Picker, to witka. Kupujesz go dla finezji i to nie tylko w czułości, ale i w ręku. 
I właśnie ku temu się pochylam. Tamte tylko dla porownania. Dzieki za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznijmy od tego czego oczekujesz, bo juz mamy pewien chaos wśród propozycji.
Jakie zestawy, jak daleko, co będziesz lub chcesz łowić? Jaka praca itd.
Szukam kijka lekkiego do finezyjnej zabawy ze średnimi i malymi rybkami. Wody na których łowię znasz. Zawsze mam jeden zestaw na grubo a drugim chciałbym delikatniej ale żeby nie wymiękał na wiekszej rybce. Dystans max 20-30m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
57 minut temu, cygan786 napisał:
1 godzinę temu, elvis napisał:
Może zacznijmy od tego czego oczekujesz, bo juz mamy pewien chaos wśród propozycji.
Jakie zestawy, jak daleko, co będziesz lub chcesz łowić? Jaka praca itd.

Szukam kijka lekkiego do finezyjnej zabawy ze średnimi i malymi rybkami. Wody na których łowię znasz. Zawsze mam jeden zestaw na grubo a drugim chciałbym delikatniej ale żeby nie wymiękał na wiekszej rybce. Dystans max 20-30m.

DAIWA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAIWA
Darku przecież adres mój znasz. Nie powiem ze od ciebie tylko od jakiegoś bezdomnego co by inni sie nie rzucili. Shimano też może być.
Te Dajły drogie jakby ze złota były.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli trafisz dobry model to Black Drafta możesz brać śmiało.
Z Trabucco mam 2.7 pickera(Precision) , mam też mikado Tsubame 2.4 tylko ten nieco delikatniejszy.
O Browningu nie muszę chyba na pisać?
Jednak te są troszkę droższe.
Warto jednak chyba pochylić się nad Flagmanem. Będę w Poznaniu to dokładniej się przyjrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 godzin temu, cygan786 napisał:

Darku przecież adres mój znasz. Nie powiem ze od ciebie tylko od jakiegoś bezdomnego co by inni sie nie rzucili. Shimano też może być. emoji1.pngemoji39.png
Te Dajły drogie jakby ze złota były.

Wczoraj rozmawiałem z e-amur.com będą mieli ofertę szkocką Daiwy, a w tym kultowy kj DFish nowa wersja, która zachwyca się @stas1. Cena nie powinna przekraczać 200zl. Jedno co trzeba, to ubrać się w cierpliwość, bo pewnie będzie jakoś w marcu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozmawiałem z e-amur.com będą mieli ofertę szkocką Daiwy, a w tym kultowy kj DFish nowa wersja, która zachwyca się [mention=109]stas1[/mention]. Cena nie powinna przekraczać 200zl. Jedno co trzeba, to ubrać się w cierpliwość, bo pewnie będzie jakoś w marcu.
Grendziu mam prośbę. Usuń tą wiadomość i nie pozwól nikomu o takich kijach. Moja biedna kieszeń tego nie wytrzyma.???

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...