Jump to content

Mecz Polska - Czechy

Adolf
 Share

Recommended Posts

• Administrators

Jak już mam w zwyczaju, otwieram wątek z reprezentacją, przy której wiele dobrego się dzieje.

Dziś gramy bez dwóch liderów reprezentacji: Krychowiaka i Lewandowskiego, tak czy siak będzie to bardzo fajny sprawdzian dla zmienników.
Poniżej wczorajsza konferencja przed dzisiejszym meczem.

Pow.

• Administrators

Jakoś po tym co się zdarzyło w Paryżu na piłkę zaczynam patrzeć z zaniepokojeniem...
Dziś odwołano dwa mecze Belgia - Hiszpania i Niemcy - Holandia :(

• Administrators

"SAAAAAAAAAAAAAAAAŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTKKKKKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAA" :)

• Administrators

Rączki do oklasków same się układają, nie patrzę za bardzo na obronę, ale co tam, ta reprezentacja umie grać w piłkę i tyle :)

Pamiętam jak awansowaliśmy za Engelów, Janasów i innych holendrów na różnorakie mistrzostwa i co? Po awansie nie szło na reprezentację patrzeć w meczach towarzyskich, wszyscy przyjeżdżali pańszczyznę odbębnić. No i w meczach o punkty zawsze był później zawód...

U Nawałki jest inaczej, im chce się grać, zmienił ich mentalnie, udowodnił, że grając m.in. dla i w reprezentacji grają także o swoją przyszłość i swoje kontrakty!!!

Brawo Panowie - jestem z Wami na dobre i na złe :)

• Administrators

Suwi kiedyś myślałem podobnie, że się nie da. Ale od jakiegoś czasu jak syn zaczął ze mną oglądać mecze, nie muszę, wole analizy przy mleku :)