Skocz do zawartości

Spławiki handmade Jakub_wr


jakub_wr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla siebie można robić z takim podejściem pewnie ze tak. Nauczysz się trochę przy okazji kilka po drodze zepsujesz. Fakt, jak sam zaczynałem to też zrobiłem już po kilkunastu dniach bo ciągnęło mnie spróbować.

Ja już trochę inaczej patrzę, to co robię idzie do ludzi i nie chciałbym słyszeć po kilku latach że coś pękło rozlazlo się czy coś w tym stylu. Staram się robić wszystko z zachowaniem najwyższej jakości. 

Trzymam kciuki, działaj i prezentuj nam swoje rękodzieło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Analogicznie 35 i 20zl. 

Gdybyś był zainteresowany to na koniec maja. Mam trochę do zrobienia a i remont w domu się szykuje i muszę znaleźć czas na to wszystko. 

Edytowane przez jakub_wr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, może głupio spytam - za sztukę?  to ja muszę założyć sobie specjalną skarbonkę ;)  -  ale poważnie, mi na czasie nie zależy, więc odezwę się w czerwcu :P, albo tu, albo na fejsie, też Cię gdzieś tam widziałem :D  Co do remontu domu, to wiem coś o tym, ja odkąd przeprowadziłem się na wieś, to non stop coś się dzieje i remonty permanentne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub, mi wystarczy tylko >grych< i będzie git :D   Jak już się uporasz ze wszystkim u siebie, to pomyśl o spławikach dla mnie, ja jestem w takim razie chętny i ustawiam się do kolejki :) Póki co wziąłbym te ciemne (czyli 20zł.???)  3szt. - ok. 1,5g. i 2szt. - ok. 2g. (nie wiem jak jest z gramaturą, dlatego napisałem "około")   Razem stówa plus przesyłka Jak już napisałem wcześniej - mi się tam nie śpieszy, więc luzik  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...