Jump to content

Serwis kołowrotków

Darek Kostrzyński
 Share

Recommended Posts

Macie sprawdzone miejsce do wykonania przeglądu kołowrotków? Shimano chce 60 zł za sztukę ?

Edited by Darek Kostrzyński

11 minut temu, Darek Kostrzyński napisał:

Macie sprawdzone miejsce do wykonania przeglądu kołowrotków? Shimano chce 60 zł za sztukę ?

Skontaktuj się  z kol. @NPC Może łyknie temat :D

Cena zależy:

1. Od kołowrotka (proste konstrukcje są tańsze bo zajmują mniej czasu na poskładanie)

2. Użytych smarów.

3. Części

Jak nie masz jakiegoś mega trudnego kołowrotka to zrobisz to sam. Najwyżej zrobisz fotografie to Ci parę osób pomoże i poprowadzi jak za rączkę. Napisz jaki kołowrotek to podeślę Ci materiały np. schemat czy filmik.

@Jurek Ja się tym zajmuje hobbystycznie nie zawodowo, osoby które u mnie smarują nie narzekają :) no chyba, że na cenę bo cenię swój czas i wiedzę :P 

Edited by NPC

1 godzinę temu, NPC napisał:

@Jurek Ja się tym zajmuje hobbystycznie nie zawodowo, osoby które u mnie smarują nie narzekają :) no chyba, że na cenę bo cenię swój czas i wiedzę :P 

No, chyba nie napisałem, że się tym zajmujesz biznesowo, tylko że może "łykniesz" :D

2 godziny temu, NPC napisał:

Cena zależy:

1. Od kołowrotka (proste konstrukcje są tańsze bo zajmują mniej czasu na poskładanie)

2. Użytych smarów.

3. Części

Jak nie masz jakiegoś mega trudnego kołowrotka to zrobisz to sam. Najwyżej zrobisz fotografie to Ci parę osób pomoże i poprowadzi jak za rączkę. Napisz jaki kołowrotek to podeślę Ci materiały np. schemat czy filmik.

Mam Shimano Aero feeder i Match 

1 godzinę temu, NPC napisał:

Tak, te. Dziękuję bardzo. Podpowiedz, proszę, jaki smar i co jeszcze potrzebuję poza śrubokrętem. Z góry dziękuję 

Jeśli kołowrotek nie wymaga napraw a jedynie smarowanie, zrób to sam, żadna sztuka. Jak masz obawy, rób fotki w czasie rozbierania. Szkoda kasy na wysyłanie i płacenie za smarowanie. To maszynka bez WB. jedynie co może nieć więcej, to ślimak na posuwie.