Skocz do zawartości

POZNAŃ - RYBOMANIA 2018 - LIVE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mała prośba do ekipy.

Jeśli ktoś ma zdjęcia na których pojawia się moja niefotogeniczna facjata, prosiłbym o przesłanie, wstawienie. :D

Ja sam praktycznie zdjęć nie nie robiłem swym fonem, natomiast inne "obsługiwałem" ochoczo B|

Na pewno brak mi zdjęcia koło stoiska Adeptusa. Może gdzieś jeszcze wbiłem się w kadr :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja robiłem fotki w niedzielę aparatem, zgram je po treningu.

Jestem trochę zdziwiony,  że sam konkurs nie chwycił, co daje odpowiedź, że jeśli konkurs jest bardzo mocno skomplikowany lub trzeba się wytężyć to ludzikom się nie chcę.

Nasz konkurs miał takie oto przesłanie i był dżentelmeński:
Należało nas odszukać na targach i powiedzieć hasło "dla Ryb" - następnie przekazywaliśmy mniej więcej jego treść:

Wartość konkursu to 280zł - to dwie pełne doby dla dwóch osób na łowisku w Nienawiszczu = 160zł plus 60zł x2 (dwie noce) w naszych domkach. = 280zł.
Wystarczyło być na targach, zarejestrować się, dodać w tym wątku dowolną ilość zdjęć do północy 11 lutego. 
Zwycięzca miał być wybierany z ankiety przez wszystkich forumowiczów, aby było sprawiedliwie.
Przeprowadziliśmy ze 100 takich rozmów, jak widać siła fejsa jest niesamowita... Ludki wolą coś tam zalajkować, udostępnić i na tym koniec.... Ehhh :P


Był eksperyment, jedziemy dalej  :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek, byłem na stoisku Winner-a Stał fotel ala Cuzo. pogadałem z sprzedającym bo myślałem że biorą od Elektrostatyka. Guzik. Zamawiają w Chinach. 

IMG_20180209_152843.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...