Skocz do zawartości

Początki z castem, co kupić?


mav3rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiełkuje mi pomysł na zabawę z castem, by wygodniej łowić większymi gumami, a przede wszystkim jerkami. Wyrzut od 40gr w górę. Jaki kij, jaki kręcioł wybrać? Budżet na wszystko 400-500zl.@RS pomożesz coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, chyba będzie kolejny zarażony ? podobno po pierwszej rybie jest jeszcze gorzej ? generalnie budżet już jakiś jest, chociaż dobry zestaw cast to min jeszcze raz tyle ( ale na początek chyba nie ma co szaleć ). Jeśli chodzi o kreciol to fajny i budżetowy jest team Dragon ale to już zje sporą część budżetu,  co do kijaka to jutro wstawię Tobie foto patyka, którego teraz można wyrwać za około 200 PLN ( a jeszcze we wrześniu kosztowały plus minus 450zl ) cw do 56  gram, 2 skład, 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No, no, no, sam mam lekkiego casta, z trzy lata przeleżał, a czasami myślę aby wsiąść w wagę średnia plus 40g. Z castem u mnie było tak, do pierwszej ryby... I teraz rewelacja, na łodzie super?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie ma czym się chwalić, ale przeczytałem "Pączki z ciastem, co kupić" ??? Myślałem że to o tłustym czwartku.

 

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Splot napisał:

Wiem, że nie ma czym się chwalić, ale przeczytałem "Pączki z ciastem, co kupić" ??? Myślałem że to o tłustym czwartku.

 

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Michał przymierzasz się do pieczenia, że cię wątek zainteresował? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jem słodyczy od zeszłego poniedziałku i wszędzie je teraz widzę. Jak to się mawia głodnemu chleb na myśli.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kijem się pomyliłem...jest do 42 gram w dwuskladzie 198 cm, jest jeszcze wersja do 56 gram 198cm w jednoskladzie ( moim zdaniem o wiele lepszy i przyjemniejszy) Kije sa fajne i sporo tańsze niż niedawno, ponieważ kosztują ok 200 zl. ( 2 lata gwarancji )Z kreciolem jest już wyższa szkoła jazdy bo team Dragon ze zdjęcia to ok 400 zl. Żeby zamknąć się w budżecie musiałby być procaster ( około 200 zl ) i tutaj uwaga....można się śmiać ale do nauki to bardzo chodliwy produkt. Generalnie sam kijek swojego czasu kosztował więcej niż przewidziana kasa na całość, więc to na plus. Co do kreciola to nie oszukujmy się nie jest topowym modelem( co nie znaczy ze nie da się tym lowic) ale pamiętajmy o jakim budżecie mówimy. W razie czego dzwoń 882-944-665 pomogę ☺ pozdr

20180207_133741.jpg

20180207_134052.jpg

20180207_134135.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Mi chodzi o coś na start by zobaczyć czy się przekonam. A jeśli nie, to żeby nie było mi szkoda rzucić to w kąt. Casting to specyficzne łowienie, stąd moje obawy. No i ja chcę coś wyżej wyrzutem. Chodzi mi o jerki takie 75g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak takie duże przynety to na spokojnie Dragon Magnum do 80 lub 120 gram ( obydwa 198  W dwuskladzie ) i z Procasterem miescisz się w 400 zl. Nawet z przesyłką ☺. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...