Skocz do zawartości

Debata otwarta nad regulaminem w Nienawiszczu


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Masz rację. My nigdy nie przymuszamy. Prosimy lub inni jak @Bydziu sami pomagają czasami. I to hasło jako Fundacja przyciaga lepiej niż zbiòrki czy coś. Nic na siłę.:icon_arrow1:

My dajemy coś za coś zezwolenie za kase i tyle. Bedzie dobrze. Tylko te kłusole.... @Splot zostaw Wroclaw chodź tutaj . Potrzebni są wojownicy:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
37 minut temu, MacAir napisał:

@Grendziu @Kubik A nie myśleliście o tym by na okres jesienno- zimowy zamknać łowisko ? 

Najlepsze żniwa klusownicze odbywają się właśnie w tym okresie, może wyeliminowaloby to kilku zapaleńców na łatwy połów.

Uważam to za odwrotny skutek. Jest kilku zapelńcòw spinna u nas normalnych co ich tez płoszą swoja obecnością.  

Wczoraj jak uciekali przed mną to sie zawiesili na polu... woda jest wyłączona z łowienia gdy jest lòd.

20181028_083639.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
44 minuty temu, MacAir napisał:

Ok. A jest to jakąś tajemnicą jakiego rodzaju klusownictwo odbywa się na Nienawiszczu ?

polowy bez zezwolen czy prądy, żaki lub inne wontony ?

Na razie wiem że wędka zabierali. Ja tam jestem codziennie wczoraj 4 razy.

Jak inaczej nie złapałem nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Darek, a wędkujący z zezwoleniami nie próbują podbierać? 

Myślę że jakiś mini promil tak. Ale są to jednostki. Niektórych  Mamy ich dane i wiemy co zrobić.

50 minut temu, MacAir napisał:

Ok. To moze warto na części łowiska na okres jesienno- zimowy rozciagnać kilka metrow linki ?

Jest to jedna z opcji którą rozważamy:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2018 o 20:13, Grendziu napisał:

Moze inaczej.  Vipy na Nienawiszczu to elitarne grono ludzi zaufanych przy Fundacji dla Ryb których docelowo nie bedzie więcej niz 20 osób :champagne-2010:

I to jest w duchu moich przemyśleń :D

Rozumiem Arka, że taki ViP na stadionie Chelsea, Realu czy Barcelony rozsiada się wygodnie w loży i toalet sprzątać nie musi ;).

Na Nienawiszczu są to takie "BARDZO WAŻNE OSOBY" B|,  w tym sensie, że są tak ważne dla funkcjonowania łowiska :D

Kruszyć kopi nie ma co.

Po prostu potrzebna jest tam taka grupa osób, bo klient nawet z zasobnym portfelem, ale z postawą roszczeniową tyle dobrego nie przyniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Masz rację. My nigdy nie przymuszamy. Prosimy lub inni jak [mention=827]Bydziu[/mention] sami pomagają czasami. I to hasło jako Fundacja przyciaga lepiej niż zbiòrki czy coś. Nic na siłę.:icon_arrow1:
My dajemy coś za coś zezwolenie za kase i tyle. Bedzie dobrze. Tylko te kłusole.... [mention=477]Splot[/mention] zostaw Wroclaw chodź tutaj . Potrzebni są wojownicy:champagne-2010:


Grendziu gdybym mógł chociaż jeden miesiąc posiedzieć na Nienawiszczu to kilku by się złapało. Tam są super warunki na zasadzkę i małe polowanie

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...