Skocz do zawartości

Debata otwarta nad regulaminem w Nienawiszczu


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

 

Jeśli potrzebujecie jeszcze tej tablicy mogę wam taką zrobić. Musi być na czarnym PCV żeby pisać po niej kredą , mam dostęp do frezarek i drukarki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Maceo Brown napisał:

Siemanko.

 

Jeśli potrzebujecie jeszcze tej tablicy mogę wam taką zrobić. Musi być na czarnym PCV żeby pisać po niej kredą , mam dostęp do frezarek i drukarki ;) 

Priv lub proszę o nr tel. 61 307 99 99 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Kolega @Maceo Brown zadzwonił, dziękuję, ustaliliśmy wstępne szczegóły.

Pewnie działać będziemy dopiero na jesieni, jak trochę budżet fundacji zacznie się spinać :P teraz mamy za dużo wydatków, dzierżawa, zarybienia etc :)

W planach mamy zrobić w końcu ścieżkę edukacyjną z tablicami z wierszykami / fraszakami @Jurek z jakąś grafiką ryb, ale na to musiałbym mieć pozwolenie chyba Jego rodziny. 
Czy ktoś ma kontakt lub adres do Jurka Rodziny lub jakiś tel najlepiej, jeśli tak poproszę o priv.

Do tego chcemy postawić tablicę z regulaminem, ale regulamin wciąż ewoluuję i jak dojrzeje z "zakazem wywózek" to wtedy go postawimy :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Administrator

Dość długo debatowaliśmy nad nowym regulaminem, próbowaliśmy się także wsłuchać w wędkujących, niektóre argumenty nas przekonały, niektóre nie.

Z najważniejszych zmian to wprowadziliśmy dodatkowe opłaty za osoby towarzyszące, oraz wprowadziliśmy zakaz wywózek karpiowych dla osób, które nie są VIPami.
Pierwszy aspekt to taki, że chcemy zachować formę łowiska w ciszy, czystości i spokoju nad wodą. A co do wywózek - wielokrotnie prosiliśmy o to , aby nie zostawiać zestawów w "drzewach" niestety nie udawało się to skutecznie wyegzekwować, stąd bardziej rygorystyczny regulamin i zakaz wywózek.
Od kwietnia będą postawione markery na stałe, które dla VIP będą ograniczeniem do wywózek.

Wszystkiego dobrego w Nowy Roku.
Zarząd Fundacji dla Ryb


https://dlaryb.pl/portal/news_2/regulamin-łowiska-no-kill-w-nienawiszczu-na-rok-2021-r254/

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...