Jump to content

Sprawdzone spodnie wędkarskie


Grendziu
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

@Grzes77 swoim zakupem przypomniał mi, że w tamtym sezonie wykończyłem mojej ulubione spodnie z Graff, rozdarłem je zaczepiając się o przyczepkę przy slipowaniu łodzi.

Z chęcią przytulę ogrodniczki, w Graffie denerwował mnie z tyłu zamek rozpinany, często go poprawiałem i trochę szelki, które się często luzowały. ktoś coś poleci?

Link to comment
Share on other sites

Nie Mam doświadczeń. Kiedyś widziałem jak Lucjan ubierał portki chyba Prestona. Od wewnątrz wyglądały jak podgumowane. Było bardzo ciepło. Podziwiałem chłopa jak mógł w tym wysiedzieć. Możliwe że to oddychający materiał. 

Link to comment
Share on other sites

https://goo.gl/images/qzt2w9

Ja napiszę w "drugą stronę". Nie polecam tego Cormorana, no chyba że na mróz -20°c, to można zaryzykować. Materiał do dupy, mój teść, który ma swój zakład krawiecki miał dosyć cerowania tego gówna (sorry ale nie mogę dobrać delikatniejszych słów), pieniądze jakie wydałem na ten szajs są jednymi z tych straconych w naszym hobby, przestrzegam przed tym badziewiem :champagne-2010:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Administrators

Ogrodniczki  muszą być. bo spodnie spadają z d.... - i co i szukam nie tylko po nazwie marek wędkarskich, ale także w ciuchach BHP :P
Zobaczymy co się znajdzie, ktoś coś, jeszcze podpowie?

Link to comment
Share on other sites

Jest taka firma DELTA-PLUS, tam mają przede wszystkim ciuchy robocze, ale ja znalazłem sobie tam np. świetną bluzę, która wcale nie musi robić jako robocza, bo jako taki wygląd ma :D  Może tam coś znajdziesz 

Link to comment
Share on other sites

Mam dostęp do pełnej oferty tej firmy, mogę zapytać o ceny jakby ktoś chciał. Potwierdzam maja super ciuchy i akcesoria bhp które niczym nie odbiegają stylem od codziennej odzieży. Stawiają na jakość, dziś przysłowiowy robotnik potrafi się lepiej ubrać niż pracownik biurowy. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...