Skocz do zawartości

Zabudowa fotela do feedera


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Godzinę temu, Splot napisał(a):

Darku jeszcze tam lusterka brakuje 🤭

Będzie 👽👽👽

Nie było i nie będzie parasola.

Ostatnio przełożyłem sobie feeder Arm na lewą stronę i podpórkę do wędek. Po prawej stronie mam miskę do zanęt, a właśnie jakiejś mini półki mi brakuje na przynęty czy inne pierdoły i tak se wymyślam, czy nie kupić małej półki 😛😛😛🙄🙄🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grendziu napisał(a):

Będzie 👽👽👽

Nie było i nie będzie parasola.

Ostatnio przełożyłem sobie feeder Arm na prawą stronę i podpórkę do wędek. Po prawej stronie mam miskę do zanęt, a właśnie jakiejś mini półki mi brakuje na przynęty czy inne pierdoły i tak se wymyślam, czy nie kupić małej półki 😛😛😛🙄🙄🙄

kup, kup😁. już widzę jak zapierdzielasz 500 metrów jak ja od auta przez las nad jezioro z tymi tobołami😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, christhof70 napisał(a):

kup, kup😁. już widzę jak zapierdzielasz 500 metrów jak ja od auta przez las nad jezioro z tymi tobołami😆

Przecież ja na metodę nie będę łowił nigdzie indziej niż u siebie 😛😛😛 nadal wolę łódkę i spinn. Niestety przez dużą kontuzję muszę wymyślać i zakończyłem 🎾🎾🎾🎾😪😪😪😪😪

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grendziu napisał(a):

Przecież ja na metodę nie będę łowił nigdzie indziej niż u siebie 😛😛😛 nadal wolę łódkę i spinn. Niestety przez dużą kontuzję muszę wymyślać i zakończyłem 🎾🎾🎾🎾😪😪😪😪😪

jade na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, christhof70 napisał(a):

jade na ryby

Szczęściarz, zamówiłem, weekend rybki muszą być😛😛😛 zrobi foty całości 😉😉😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Miało być 10 na 10 jeśli chodzi o fotel i funkcjonalność, jest 8,5 na 10.

Po pierwsze zdaje sobie sprawę, że drgań nie wyeliminuje, ale godzę się kosztem wygody i oparcia pleców, bo na koszu to był dramat.

Po drugie, z tego względu, że wędki poszły na lewą rękę, to potrzebuje krótszej podpórki na wędki, tak aby szybko obie chwycić.

Do trzech razy sztuka, o taką półkę chodziło, drobną kosmetyka i już nic nie muszę zmienić 💪💪💪

 

PXL_20230401_113324191.jpg

PXL_20230401_113306706.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, mav3rick napisał(a):

Darek dasz jakis link do półki?

Chyba zabrałem ostatnią:

https://e-amur.pl/produkt/tacka-preston-offbox36-double-decker-side-tray-mala/

Jest bardzo stabilna, masywna, i dla mnie to , że mogę obracać  o 360 stopni to podstawa 💪💪💪 ten rozmiar jest odpowiedni dla mnie.

Obawiałem się podnoszenia i górnej części, nie znam opinii, ale jeśli trybiki się nie wyrobią to będzie służyć na lata💪💪💪 więcej do amatorskiego łowienia mi nie potrzeba, a i nawet pod zawody powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...