Skocz do zawartości

Zabudowa fotela do feedera


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Godzinę temu, ArekH napisał(a):

K....................a za tyle to się fotel kupuje. masz wyobraźnie chłopie. 

Nie, za tyle kupuje się jakość raz, co służy na lata i rozwiązuje problemy. Mega jestem zadowolony z tego i nie żałuje ani jednej złotówki 💪💪💪

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał(a):

Nie, za tyle kupuje się jakość raz, co służy na lata i rozwiązuje problemy.

No nie zgodze się. Tu zapłaciłeś za firme i to słono. Druga rzecz na pewno nie na lata. Znając twoje zdolości za rok śladu po tum nie będzie. 😉  Wiem żelubimy się wykłucać ale sam porównaj cene tego durnego plastiku czy aluminium z pracą włożoną w fotel poniżej. 

https://allegro.pl/oferta/krzeslo-fotel-matrix-accessory-chair-nowy-12123683302

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, ArekH napisał(a):

No nie zgodze się. Tu zapłaciłeś za firme i to słono.

Bułki są po 3 zł a 8lat temu były po 20groszy. Nie moja wina, że wszystko drożeje. Zawsze wolę zapłacić więcej za jakość, niż się wku.... Dziadostwem, czasami jakość jest do bani także, wtedy jestem zły 😛😛😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grendziu napisał(a):

Bułki są po 3 zł a 8lat temu były po 20groszy. Nie moja wina, że wszystko drożeje. Zawsze wolę zapłacić więcej za jakość, niż się wku.... Dziadostwem, czasami jakość jest do bani także, wtedy jestem zły 😛😛😛

Doczytaj mój post. Poprawiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
27 minut temu, ArekH napisał(a):

To chyba z jakąś złotą posypką kupujesz. 

2,8zl ostatnio Syn zażyczył sobie w Kauflandzie  do hamburgerów, a cena 3zl za bułkę zaraz to będzie norma niestety. Pamiętam czasy jak pracowałem na budowie za 3,5zł, na godzinę starczało wieczorem na obiad i flaszkę 😛😛😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Grendziu napisał(a):

Pamiętam czasy jak pracowałem na budowie za 3,5zł,

Nie no, zajebiozka. Ty Dareczku normalnie bijesz mnie wiekiem na łeb. Pomyśl zanim coś palniesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, ArekH napisał(a):

Dziś z Panią Anią w Kaufland byliśmy. Masz Tu Paragon ile chleb i bułka u mnie na wsi kosztuje. Paragon poniżej. 

IMG20230403170142.jpg

zrobie zdjęcie.
 

 

3 godziny temu, ArekH napisał(a):

Nie no, zajebiozka. Ty Dareczku normalnie bijesz mnie wiekiem na łeb. Pomyśl zanim coś palniesz. 

tak było ja nie Premier, że rzucam słowa na wiatr, miałem wtedy 17lat, dorabiałem latem na swoje wakcje od maja do lipca. Kumpel dorabiał na prawo jazdy, wszystko przepiliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...