Skocz do zawartości

Sensas


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/50-zawodniczy-zestaw-zaneta-sensas-3000-9kg-i7263976509.html#thumb/1

Znalazłem taką ofertę, nie wiem skąd sprzedawca ma tak tanie zanęty, lecz chyba kupię z 3 komplety (27kg), bo w tej cenie za kg to można tylko bułkę tartą kupić. Chyba, że ktoś z Was słyszał o jakimś "szwindlu" zanętowym to proszę pisać B|

Po świętach zrobię zakup tych zanęt, lubię kupować tanio, ale się boję, że w tym wypadku będzie za tanio (i jak można Polakowi dogodzić)  :champagne-2010: 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeśli lubisz te markę i Ci się sprawdza, to nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Nie będę się wypowiadał na temat polityki cen:D

Nie szukaj na siłę podstępu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu tak, nie szukam, z tym, że ja stosowałem droższe wersje np Gros Gardons, były super a kosztowały +20PLN. Poniżej link

https://www.bolw.pl/pl/p/Zaneta-Sensas-3000-RIVIERE-1kg/18166

do zanęty Riviere i tu np nie kosztuje 6 zł a 3 razy tyle. Sam nie wiem skąd takie różnice i stąd ten temat :champagne-2010:

 

 

Edit: Arku sprzedawca ma 1516 komentarzy z tego 1506 pozytywnych co daje 99,3% pozytywów, więc raczej nie marne, najpierw sprawdziłem komentarze a dopiero towar, którego ma multum ;):P:champagne-2010:

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ArekH napisał:

Grześ, to fajna oferta, ale sprzedający ma dość marne komentarze. Bądź ostrożny. 

99,3% pozytywów, to marnie? Ja uważam, że bardzo dobrze. Zwłaszcza w dość trudnej branży wędkarskiej, gdzie nie łatwo o rozwścieczenie kupca poprzez wysłanie wypychacza nie w takim kolorze, jak sobie zażyczył.

@Grzes77 sprzedawca dość znany na allegro i nie jest chyba aż tak głupi, by ryzykować wiele lat zdobywania zaufania sprzedażą "lewych" zanęt. Ja ekspertem od  sensasa nie jestem, ale dzięki za podlinkowanie, bo chyba skorzystam :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, każdy odbiera inaczej. Ja poniżej 99,5% Jestem już bardzo ostrożny. Sporo kupuję w sieci i mam na ten temat własny pogląd. Na, przykład handlujący sprzętem Trabucco, z dość popularnego sklepu, też ma grubo po wyżej 99% a ja nie polecę tam zakupów, bo nigdy nie otrzymałem kompletnego zamówienia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zanęt to nie są 'oszukane' bo po sklepach też takie sprzedają lecz znajomy podejrzliwie sprawdził tego tańszego Sensasa.
Skomentował je na koniec tak: ''Sensas NA opakowaniu ale nie W opakowaniu''.

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po świętach sam skorzystam z oferty :)

Dlaczego tak tanio? - może niedługo kończy się okres ważności? Poza tym wydaje mi się, że sprzedający nie straci na zanętach, po prostu sprzedaje je bez żadnego zysku i już

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że dopiero teraz, ale mam problemy techniczne i nie miałem dostępu do telefonu i internetu.
W skrócie:
Sklep jest ok.
Co do zanęty to jest to zanęta clubowa. Czyli tańsza wersja normalnej. Ta sam co w wiaderkach w promocji w Decathlonie.
Zasadniczo jest to bardzo fajna zanęta i niewiele odbiega od klasycznego sensasa. W tej cenie to naprawdę dobra okazja i warto kupić. Rynkowa cena to około 12-13zl/kg.
U mnie klasyczny sensas jest po 18, 00
Ja płacę po 17,00
Tak więc podsumowując warto nabyć choćby aby wykorzystać jako bazę na łowisku.
Sprzedający też godny polecenia.


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Sensas

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...