Skocz do zawartości

Sprzedam wędki.


Sołtys stan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania trochę sprzętu,który mi się dubluje z innym.Będę płakał pozbywając się każdej z tych wędek. :D  Drugim powodem tej decyzji jest inwestycja w nowy sprzęt.Dobrej klasy centerpina i feederek Montaray Elite 330/70.Człowiek,żeby się rozwijać musi inwestować.Nie tylko w siebie ale również w sprzęt ...w tym przypadku wędkarski. Pomóżcie koledze stać się lepszym człowiekiem i wędkarzem :D Ofertę w pierwszej kolejności wstawiam na tym forum.Powinniście to docenić :D Najlepiej to zrobicie wykazując się hojnością dla kolegi po kiju :D Ceny są z gumy i można je naciągać do woli,ale tylko w jedną stronę...do góry :D W podane kwoty wliczone są już koszty wysyłki. Jak będą chętni to porobię zdjęcia. Nie chce mi się opisywać tych wszystkich kijów,bo info o nich można bez trudu odszukać w internetach. :D Najlepiej na zakup sprzętu decydować się do niedzieli,bo w poniedziałek wieczorem będę musiał wyjechać zawodowo na tydzień może dwa i trudno będzie mi wysłać w tej sytuacji przesyłki. Poza tym mogę się rozmyślić i zrezygnować z inwestycji w swój rozwój osobisty i wędkarski. :D Wystawiony sprzęt jest naprawdę w bardzo dobrym stanie.Nie był za bardzo eksploatowany bo jak napisałem wyżej,dubluje mi się z innymi wędkami. 

- VDE-R Dynamic Pole TX -7m. - 470 zł

- Trabucco Selector Stillwater 330/50  - 250 zł

- Fiume Megadream 3.90/120.- 150 zł

- Robinson Kinetik 390/90 - 120 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...