Skocz do zawartości

Wielkie podziękowania.


mav3rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym bardzo podziękować bardzo Radkowi[mention=876]Tench_fan[/mention] za okazaną mi pomoc. Mimo tego, że mnie nie poznał osobiście, wyciągnął pomocną dłoń i uratował moje cztery litery. Radek wielki człowiek z Ciebie, szacunek i jeszcze raz bardzo dziękuję.


  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem podziękować naszemu moderatorowi, za zacną niespodziankę  - podarunek

Uwielbiam takie gadżety a zwłaszcza gdy ktoś kto je wykonuje, tchnie w nie duszę. 

Unikat, który mam tylko ja ???

@ArekH WIELKIE dziękuję młodzieńcze

Uwierz ze dźgnoleś mnie w serce tym supraisem. 

Nie pozostanę dłużny ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ArekH napisał:

Bardzo Mi miło staruszku, że trafiłem w gust. :champagne-2010:

 

W gust to mało powiedziane Arek, jak pisałem wcześniej to aż w sercu zabolało ?- Dla mnie to wielka rzecz, która w pamięci pozostanie 

I znowu mam ciary jak to pisze ??

DSC_0504.JPG.8abed36196a6ada227366d5c481c51d8.JPG

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Przyłączam się do wątku. Szczerze, nie spodziewałem się, trochę się działo w ostatnim czasie na zamkniętym. Emocje głównie związane były z nowa wodą, ale jak widać, jeśli chcemy to można poszukać nić porozumienia.

@elvis dziękuje bardzo. Teraz nie mam wyjścia,muszę kupić Cresta i brać udział w zawodach.

Jest to unikatowy Feeder arm, opisywany na tym forum, prezentowany roktemu na Rybomanii w Poznaniu.

Jutro idę na ryby, kto wie może jakoś uda mi się go połączyć z moim mini fotelem. 

Daniel dzięki bardzo tym bardziej że wszyscy ostatnio jesteście bardzo cierpliwi w jednej kwestii. Ja próbuję to zmienić, ale jestem zależny od...

 

Wypijmy na zlocie bardzo duża butle lub niejedno piwo lane? sorry za jakość zdjęć, jeszcze nie dorobiłem się nowego tel?

IMG_20180526_113828.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę tylko przeprosić, że trwało to tak długo.
Z różnych powodów nie mogłem dokończyć dzieła, a obiecałem.
Dane słowo jest droższe od pieniędzy.
Gdyby mój arm nie był tak zniszczony to pewnie bym go już dawno wysłał.
Przykre jest tylko podejście poczty polskiej do swojego klienta.
Przesyłka szła tydzień i i kilka razy w drodze znikła. Dwa razy leżała po 23 godziny w innych oddziałach, by wreszcie po czterech dniach rzekomo ktoś próbował dostarczyć paczkę. Podobno następnego dnia podjęto ponowną nieudana próbę i pozostawiono awizo. Wszystko podobno bo nikt ani paczki, ani awizo nie widział. Dopiero zaniepokojony tym faktem postanowiłem poinformować Darka o przesyłce i zepsułem niespodziankę.
To była moja ostatnia wizyta w tej firmie jako klienta wysyłającego paczkę.
To nie jest zresztą pierwszy taki przypadek. Podobna sytuacja była rok temu jak innego arma wysyłałem do Kleszcza. Ten podobnie zaginął i nikt nie próbował go dostarczyć. Dopiero przez przypadek załączyłem informacje o tym że ten leży od tygodnia na poczcie i nikt się tym nie przejmuje.
Najśmieszniejsze jest to że tego dnia wysyłałem dwie przesyłki które pokonywaly ta samą drogę. Jedna dotarła bez przeszkód już na trzeci dzień, a drugą trzeba było odebrać osobiście.
Masakra.
Poczta Polska to relikt komuny w którym nikt za nic mi ponosi odpowiedzialności.

Kończąc ten wylew żółci mam tylko nadzieję, że arm będzie długo służył, podobnie jak i foremka Preston-a.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No ale doszła to najważniejsze. Powiadasz, że tam foremka Prestona być? To muszę sprawdzić :P

Jesteśmy z tej samej krwi, słowo jest najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale doszła to najważniejsze. Powiadasz, że tam foremka Prestona być? To muszę sprawdzić

Jesteśmy z tej samej krwi, słowo jest najważniejsze
Foremka była wysłana dla Jurka i już dawno dotarła.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W tym roku, Gwiazdka jest wcześniej. Dotarła paczka od "MikoMrProperłaja!" Jeszcze nie rozcinałem, nóż jest Mój. To bliźniak tego który ma Mariusz. Zaraz będę dzielił i rządził. :champagne-2010:

IMG_20180807_121521.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...