Skocz do zawartości

Zanęty - co w nich jest?


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, suwi napisał:

W kanale w miejscu która obralem jest do 2.30m przy brzegach jest 1m1jmakiejkolwiek roślinności brak bo kanał jest zabezpieczony betonem główna ryba płoć okoń i krapiki acz kolwiek widziałam i kilka leszczy 

Łukasz, ryba teraz raczej jednak będzie szła do ciepła. W Słoneczny dzień zaczynaj wysoko. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu gline mam na rzeke więc chyba już nie będę doklejal aczkolwiek mam  klej mogę dosypać  Kanał ubrałem miejsce na wejściu do jeziora jest tam najgłębiej i najszerszej 
Uważaj z wodą. Lepiej zrobić bardziej suchą mieszankę, a dokleić ją bentonitem niż zrobić beton nie pracujący. Kilka kulek wielkości mandarynki o różnej spoistości i zawartości Bentonitu wystarczy. Możesz też kleju nie stosować, to zależy jak długo zamierzasz wędkować.
Garstka pinki do tego i jazda
To rekreacyjne wędkowanie więc nie przejmuj się za bardzo. Znajdź półkę i tam lokuj zestaw. Korzystaj z sondy, to pomoże Ci szybciej wyciągnąć wnioski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elvis napisał:

zależy jak długo zamierzasz wędkować.

Jestem ograniczony czasem wolność odzyskam około 14 zanim dotrę na miejsce wysonduje  zostanie jakieś 3h3dho zmroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie nawilzona zaneta przetarta przez sito 1mm wszelkie składniki wcześniej przesianą przez sitko do mąki ( bardzo drobne ) 

Glina z wierzchu wydawała się ok a w środku zaplesniala

Garść przetartej zanęty 

Prażoną bułka tarta 

Klej do zanęty 

Tyle porad i wszystko na nic bo tu nie kupię ziemi ani gliny Musiałem improwizowac 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie nawilzona zaneta przetarta przez sito 1mm wszelkie składniki wcześniej przesianą przez sitko do mąki ( bardzo drobne ) 
Glina z wierzchu wydawała się ok a w środku zaplesniala
Garść przetartej zanęty 
Prażoną bułka tarta 
Klej do zanęty 
Tyle porad i wszystko na nic bo tu nie kupię ziemi ani gliny Musiałem improwizowac 
  
I wystarczy. Nie musisz nęcić obficie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...