Jump to content

Niespodzianka ;)


Grzes77
 Share

Recommended Posts

Ponieważ w mojej "pracy" przyjęły się od kilkuuu lat zawody, sam startowałem w 3 edycjach (kolejno 2, 4 i 1 miejsce) a kolega, który podjął się tej realizacji ma zawsze pod górkę postanowiłem mu pomóc. Postanowiłem przekazać nowe a zbędne mi gadżety by wylosowywać tzw "szczęśliwy numerek" lub kilka czy kilkanaście drobniejszych "szczęśliwych numerków" (w ubiegłym roku oddałem nagrodę a wziąłem sam tylko puchar). Przyciągnie to więcej chętnych i kobiety, których z każdym rokiem ubywa (w 2016 było 4 a w 2017 tylko 1). 

Tu wychodzę z propozycją do Was koledzy i ewentualnych "sponsorów" o jakiekolwiek nowe gadżety, które mogłyby pomóc mi zrobić super niespodziankę. Ponieważ zawody zawsze są we wrześniu, to mamy czas ;):champagne-2010:

Osoby, które mi pomogą będą w tym wątku wymienione wraz z przekazanym gadżetem, a przekazanie nagród uwiecznię fotograficznie i wrzucę w tym wątku zdjęcia. Ja przekarzę różne podajniki i spławiki a jak dotrę do domu, to się zastanowię, co jeszcze :champagne-2010:.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Dorzucę bata, którego kupiłem synowi a jest za ciężki. Niskobudżetowy kijek co prawda ale za to nówka funkiel? Do odbioru na łowisku ?

Link to comment
Share on other sites

Gites majonez, to super oferta, będzie jako nagroda nr 1 w szczęśliwych numerkach. Bat jaki by nie był, to rarytas w porównaniu do nagród jakie kumpel może zorganizować, ma mega skromny budżet i "orze jak morze" :champagne-2010: 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...