Skocz do zawartości

Niespodzianka ;)


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ w mojej "pracy" przyjęły się od kilkuuu lat zawody, sam startowałem w 3 edycjach (kolejno 2, 4 i 1 miejsce) a kolega, który podjął się tej realizacji ma zawsze pod górkę postanowiłem mu pomóc. Postanowiłem przekazać nowe a zbędne mi gadżety by wylosowywać tzw "szczęśliwy numerek" lub kilka czy kilkanaście drobniejszych "szczęśliwych numerków" (w ubiegłym roku oddałem nagrodę a wziąłem sam tylko puchar). Przyciągnie to więcej chętnych i kobiety, których z każdym rokiem ubywa (w 2016 było 4 a w 2017 tylko 1). 

Tu wychodzę z propozycją do Was koledzy i ewentualnych "sponsorów" o jakiekolwiek nowe gadżety, które mogłyby pomóc mi zrobić super niespodziankę. Ponieważ zawody zawsze są we wrześniu, to mamy czas ;):champagne-2010:

Osoby, które mi pomogą będą w tym wątku wymienione wraz z przekazanym gadżetem, a przekazanie nagród uwiecznię fotograficznie i wrzucę w tym wątku zdjęcia. Ja przekarzę różne podajniki i spławiki a jak dotrę do domu, to się zastanowię, co jeszcze :champagne-2010:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dorzucę bata, którego kupiłem synowi a jest za ciężki. Niskobudżetowy kijek co prawda ale za to nówka funkiel? Do odbioru na łowisku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gites majonez, to super oferta, będzie jako nagroda nr 1 w szczęśliwych numerkach. Bat jaki by nie był, to rarytas w porównaniu do nagród jakie kumpel może zorganizować, ma mega skromny budżet i "orze jak morze" :champagne-2010: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...