Skocz do zawartości

Używany kijek do method feeder, 3,3-3,6m, cw 80-90g


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś miał takowy, nawet mocno używany

ale sprawny,  to za rozsądną cenę zawrzemy pozytywną transakcję.

Oczywiście węglówka !

:D

Poproszę o oferty na priv.

 

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ArekH napisał:

Jerzy, a czemu nie nową? Cena nie jest jakoś wybitnie wygórowana a kijek może się podobać. http://allegro.pl/wedka-mikado-ultraviolet-method-feeder-3-30m-90g-i7173848314.html  

 

Masz rację Arku, on mnie "nrawitsja", i to nawet "oczeń", "tolko dienieg u mienia niet " ! :$

 Z powodu moich problemów zdrowotnych (a metoda wymaga częstych operacji sprzętem) zależy mi na jak najmniejszym jego ciężarze, stąd ma to być węglówka ( nawet wysłużona, bo mnie i tak przeżyje). Do tego ogólnie jeszcze sprawna - to są jedyne warunki.

Liczę, że u kogoś w garażu, po prostu zalega jakiś sprzęt, na który nawet wstydzi się łowić wśród tylu gadżeciarzy.

Ja tam nie wstydziłbym się.

 

 

 

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Łukasz Mikulski napisał:

Szefie a ile to rozsądną ceną ? Bo może coś bym znalazł w warsztacie :-p

Tzn. w moich granicach rozsądku. A z przyczyn obiektywnych są one wąskie. W innym wypadku kupiłbym po prostu mikado uv i byłoby po sprawie.

Moja oferta skierowana jest do osób, kóre w zasadzie nie wiedzą co z tym sprzętem zrobić, a jest im go żal wyrzucić, bo jest sprawny. Ot, co.:$

 

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, Jurek napisał:

Tzn. w moich granicach rozsądku. A z przyczyn obiektywnych są one wąskie. W innym wypadku kupiłbym po prostu mikado uv i byłoby po sprawie.

Moja oferta skierowana jest do osób, kóre w zasadzie nie wiedzą co z tym sprzętem zrobić, a jest im go żal wyrzucić, bo jest sprawny. Ot, co.:$

 

 

A może być chyba Robinson do 120-150 g chyba 390 cm - nie pamiętam wygrałem na zawodach. Oddam za free??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grendziu napisał:

A może być chyba Robinson do 120-150 g chyba 390 cm - nie pamiętam wygrałem na zawodach. Oddam za free??

Darku o gołębim sercu !:D

Tylko dlatego uruchomiłem tą całą akcję, gdyż mój zestaw waży ok. 800g.

Przy metodzie oznacza to to dla mnie znaczny dyskomfort. A chciałbym po prostu tą techniką trochę popróbować połowić.

Dlatego :

1. Ma to być węglówka,

2. Dł. 3-3,3, no góra 3,6

3. Cw do 60g, no góra te 80-90.

Ale bardzo, bardzo Ci dziękuję za gotowość ! :D

 

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cygan786 napisał:

A może być Sensas z konkursu? To Grendziu wyślę do Ciebie. Chętnie spelnie dobry uczynek i oddam ją za dobre slowo.

Wielkie dzięki, za wielkie serce !

Ale:

1. Kompozyt

2. Przez to waży tylko kilkadziesiąt gram mniej od mojego jaxona.

3. I podejrzewam, że przy tym cw za sztywny.

 

Przepraszam, to nie jest przesmradzanie ale niepotrzebny mi kijek o porównywalnych  parametrach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...