Skocz do zawartości

Koszykówka - siatkòwka, sito!


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem :)  Z różnych względów nie mogłem wczoraj być na meczu i zapodałem sobie iplę :D  To było najlepiej wydane 5zł. w ostatnim czasie. Niestety - mecz zakończył się dość kontrowersyjnie, ale no cóż, bywa i tak... Można rzec - szczęście sprzyja lepszym, ale nie w tym wypadku, Toruń ma zespół, co najmniej na tym samym poziomie co my. Z tym, że w obu meczach w Ostrowie na swoje obroty nie weszli toruńscy kadrowicze i mecze ciągnęli im najpierw Senegalczyk Mbodj (27 pkt) a wczoraj amerykanin DJ Newbill (34 pkt)  Gdyby nie oni, to wydaje mi się, że mecze byłyby pozamiatane. W Ostrowie grają wszyscy i wbrew opiniom uważam, że właśnie siłą Stali jest długa ławka i świetna rotacja zawodników.

 

Co do kontrowersji związanych z końcówką meczu, gdzie sędziowie nie odgwizdali faulu - no cóż, nie od dzisiaj wiadomo, że w EBL (wcześniej PLK) sędziowanie jest poniżej krytyki i to samo mogło spotkać Ostrów. Wszyscy w Toruniu są oburzeni, tylko że jakoś nikt nie podszedł do stolika sędziowskiego, kiedy sędziowie w zamieszaniu niesłusznie zaliczyli 2 pkt Toruniowi, więc z czym do ludzi???  Niech teraz Toruń pokaże na co ich stać, wygrywając oba mecze u siebie, czego naprawdę im życzę :) 

 

PS. niestety ZAKSA dzisiaj przegrała i w Final Four LM zajęła 4 miejsce. Mimo wszystko uważam, że to i tak duży sukces :D 

 

PS2. Właśnie przeczytałem, że Panie z MKS Lublin zdobyły dzisiaj (po raz drugi w swojej historii) EHF Challenge-CUP  (drugie rozgrywki w piłce ręcznej obok LM)

 

Edytowane przez grych
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jest gdzieś wątek o wydarzeniach sportowych zbiorczo, osobno jest też żużel, jak chcecie to i siatkówkę wydzielimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Jest gdzieś wątek o wydarzeniach sportowych zbiorczo, osobno jest też żużel, jak chcecie to i siatkówkę wydzielimy :)

Z tym, że my tu raczej o :420_basketball: :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu potraktowałem o wszystkim :P  Trochę o tym, trochę o tym i owym :P  Ja myślę, że  może taki temat zostać, mi to nie przeszkadza :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 godzin temu, Jurek napisał:

Z tym, że my tu raczej o :420_basketball: :P

 

Hmm, ale wtopa. Moje zainteresowanie koszem zakończyło się fascynacją tym sportem  w czasach Jordana i Rodmana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Hmm, ale wtopa. Moje zainteresowanie koszem zakończyło się fascynacją tym sportem  w czasach Jordana i Rodmana?

Ja też się nie fascynuję. Nie często jednak jest  moliwość obserwowania walki o najwyższe krajowe trofea,  na tzw. bardzo prowincjonalnym podwórku. :D

 

 

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się nie fascynuję, bardziej interesuję koszem, ale także innymi grami zespołowymi, uwielbiam np. hokej :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Koszykówka - siatkòwka, sito!

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...