Skocz do zawartości

Koszykówka - siatkòwka, sito!


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
40 minut temu, christhof70 napisał:

o co Ciebie chodzi? przecie napisałem, że Polak.

Nie znałem go do wczoraj, przeczytałem historię Jeremiego ?

Sam się zastanawiałem nad tym dość długo....

Żyjemy w takich czasach, że gdybym napisał.

"O jaki kolorowy czy czarny, taki niepolski jakiś, wybarwiony " to zostałbym uznany za rasistę i pewne osoby innej karnacji i nie tylko by mnie zlinczowały.

Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach "łatwiej" w grupie kolegów żartowac typu. "Ty Ge...u Pe..e niż, ale z Ciebie"Czarnuch "...

W sumie ciekawe czemu tak jest???

Ps. Post napisany na luzie, jeśli kogoś urazi, skasuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, christhof70 napisał:

to Polak? no faktycznie

Matka Polka (była koszykarka), ojciec Amerykanin.
Na konferencji prasowej, już w San Antonio, powiedział sam z siebie, po polsku (oprócz innych rzeczy), że czuje się Polakiem :)   Nieważne jakiego koloru skóry, ważne co czuje w sercu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, Grendziu napisał:

Nie znałem go do wczoraj, przeczytałem historię Jeremiego ?

Sam się zastanawiałem nad tym dość długo....

Żyjemy w takich czasach, że gdybym napisał.

"O jaki kolorowy czy czarny, taki niepolski jakiś, wybarwiony " to zostałbym uznany za rasistę i pewne osoby innej karnacji i nie tylko by mnie zlinczowały.

Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach "łatwiej" w grupie kolegów żartowac typu. "Ty Ge...u Pe..e niż, ale z Ciebie"Czarnuch "...

W sumie ciekawe czemu tak jest???

Ps. Post napisany na luzie, jeśli kogoś urazi, skasuje.

Aby była jasność. Nie mam nic do Sochana, tak jak nie miałem do Olisadebe, czy teraz Cash? i będę mu kibicował, dopóki będzie chciał z całego serca reprezentować nasz kraj. Widać, że chcę być barwny, oby był nie mniej niż Rodman ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie, nie wiem czy wiecie, ale właśnie awansowaliśmy do 1/2 finały ME w kosza ? Wygraliśmy dzisiaj z obrońcami tytułu, Słowenią, prowadzoną przez Lukę Doncicia, obecnie najlepszego gracza świata (w mojej ocenie). Nas do półfinału poprowadził rodowity Ostrowianin - Mateusz Ponitka :D  Nikt na nas nie stawiał, jechaliśmy tam jako turyści, którzy nie mieli wyjść z grupy, a tu czarny koń turnieju wyrósł ???

ea6484adac94.jpg

 

Edytowane przez grych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, grych napisał:

Panowie, nie wiem czy wiecie, ale właśnie awansowaliśmy do 1/2 finały ME w kosza ? Wygraliśmy dzisiaj z obrońcami tytułu, Słowenią, prowadzoną przez Lukę Doncicia, obecnie najlepszego gracza świata (w mojej ocenie). Nas do półfinału poprowadził rodowity Ostrowianin - Mateusz Ponitka :D  Nikt na nas nie stawiał, jechaliśmy tam jako turyści, którzy nie mieli wyjść z grupy, a tu czarny koń turnieju wyrósł ???

ea6484adac94.jpg

 

sprzedane mecze?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
31 minut temu, grych napisał:

Panowie, nie wiem czy wiecie, ale właśnie awansowaliśmy do 1/2 finały ME w kosza ? Wygraliśmy dzisiaj z obrońcami tytułu, Słowenią, prowadzoną przez Lukę Doncicia, obecnie najlepszego gracza świata (w mojej ocenie). Nas do półfinału poprowadził rodowity Ostrowianin - Mateusz Ponitka :D  Nikt na nas nie stawiał, jechaliśmy tam jako turyści, którzy nie mieli wyjść z grupy, a tu czarny koń turnieju wyrósł ???

ea6484adac94.jpg

 

Wiemy, kurs był 8,20 na Polaków... Po trzeciej kwarcie nie wytrzymałem z nerwów i przełączyłem. Na ostatnie trzy minuty przełączyłem Byliśmy skazani na pożarcie, a tu taka niespodzianka ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Koszykówka - siatkòwka, sito!

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...