Skocz do zawartości

Koszykówka - siatkòwka, sito!


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Grendziu napisał:

Jest jeszcze jakiś sport poza siatkówką, gdzie mamy taką przewagę nad Niemcami?

Picie wódki ????

Szkoda tylko, że jest dużo więcej sportów, w których to oni mają przewagę nad nami:P.

Nie wiem czy oprócz meczu naszych widzieloście mecz Słowenia-Rosja i pogrom tych ostatnich, którzy tylko w jednym secie narzucili gospodarzom swój styl. Kolejnym naszym rywalem będzie Słowenia grająca u siebie, jak zagrają taki mecz jak z Rosją, to możemy mieć średnie szanse. Trochę też Rosjanie się nie popisali, no ale nasi mają również "chuśtawki" formy. Słowenia trzy razy udanie wybiła nam drogę do finału, mam nadzieję, że tym razem oddamy im to z nawiązką, stosunek bezpośrednich pojedynków 4:4, ostatni mecz wygraliśmy 3:1, ale poprzednie dwa były w plecy. Moim zdaniem czwartkowy mecz ze Słowenią będzie najcięższym, najciekawszym i najbardziej emocjonującym na tych mistrzostwach,  no i oby wygranym :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Grendziu napisał:

Jest jeszcze jakiś sport poza siatkówką, gdzie mamy taką przewagę nad Niemcami?

Picie wódki ????


Oj tam, chyba Niemcy nad nami górują (dzisiaj widziałem statystyki z ilością alkoholu na jednego mieszkańca  :P )


 

Panowie - jutro dopiero zaczyna się życie, bo wraca polski kosz :D  i od razu o Superpuchar zagra Ostrów z naszpikowanym gwiazdami Anwilem. Od piątku natomiast liga, która będzie najrówniejsza od ładnych paru lat, bo poza Włocławkiem, który zaszalał ze składem, reszta będzie ostro walczyła o play-off i wszystko może się zdarzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dwa sety, nerwy mi nie pozwoliły dalej oglądać. Nie wiem co się działo z tą nasza drużyną, ale aż żal było patrzeć na to ich granie. Było kilka fajnych zrywów i już myślałem że się obudzą ale.... dupa z tego wyszła. Słoweńcy grali pięknie i słusznie wygrali, widać było mocną, zgraną drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turniej to turniej. Nie ma drużyny bez gorszego meczu. Nam się tak ułożyło, że ten najgorszy mecz przyszedł w najgorszym momencie. Bywa. Pomijając niezrozumiałe w tym meczu błędy naszych zawodników, uważam, że mamy lepszą drużynę niż Słowenia. I tyle. Co tam ME. Liczą się tylko IO. Ewentualnie, na pocieszenie tytuł MŚ.

PS. Ja naprawdę tak uważam, dlatego wczoraj tylko się uśmiechnąłem po meczu. Więcej: uważam, że ewentualny brąz w naszym kochanym kraju będzie bardziej uznany niż ewentualne srebro - bo jako nacja lubimy kończyć efektownym zwycięstwem.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Koszykówka - siatkòwka, sito!

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...