Skocz do zawartości

Koszykówka - siatkòwka, sito!


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Grendziu napisał:

Wiemy, kurs był 8,20 na Polaków... Po trzeciej kwarcie nie wytrzymałem z nerwów i przełączyłem. Na ostatnie trzy minuty przełączyłem Byliśmy skazani na pożarcie, a tu taka niespodzianka ????????

Myślałem, że będzie jak zwykle. Nasz trener w zeszłym sezonie równolegle prowadził Stal Ostrów i pod jego wodzą ciężko było z końcówkami, tu wygraliśmy, ale błędy te same

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Grendziu napisał:

@grych a co się stało z multi/kultu Polakiem z NBA, który twierdził, że będzie grać dla Polski, a jednak go na tych mistrzostwach nie było ?

 

Nie ma co się dziwić, że nie przyjechał. Mimo wszystko lepszym rozwiązaniem dla tego chłopaka było zostać w San Antonio. Myślę, że będziemy mieli jeszcze z niego pociechę, a teraz lepiej żeby nie nabawił się niepotrzebnych urazów itp. Poczytaj to, co wrzuciłem - 2 nr tegorocznego draftu ma już sezon z głowy przez grę w lidze amatorskiej.

Oczywiście możesz się nie zgadzać, tak jak mówię - to moje, subiektywne zdanie

 

https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/1017403/ogromny-pech-wielkiego-talentu-w-nba-chet-holmgren-jest-kontuzjowany

 

Edytowane przez grych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
57 minut temu, grych napisał:

Oczywiście możesz się nie zgadzać, tak jak mówię - to moje, subiektywne zdanie

Oczywiście, że się nie zgadzam i się dziwię, że go nie było. Tym bardziej, że to turniej rangi mistrzowskiej, a nie amatorskiej. Albo w moich żyłach płynie krew i jestem na każde zawołanie trenera reprezentacji Polski, albo nie ma miejsca na pajacowanie. Niech już sobie w NBA zostanie, niech zdobędzie nawet pierścień mistrzowski, ale o reprezentacji niech zapomni

Co do kontuzji w lidze amatorskiej, każdy przypadek jest inny, co by nie było, to były Mistrzostwa Europy. Jak dla mnie wykreślił się z reprezentacji Polski do końca kariery. To jakie serce zostawiała prawdziwa gwiazda NBA na parkiecie Luka Donćić niech będzie dla wszystkich reprezentantów krajów przykładem. Albo chce ktoś grać dla reprezentacji, albo nie. Nie ma innego wyboru. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grendziu napisał:

Oczywiście, że się nie zgadzam i się dziwię, że go nie było. Tym bardziej, że to turniej rangi mistrzowskiej, a nie amatorskiej. Albo w moich żyłach płynie krew i jestem na każde zawołanie trenera reprezentacji Polski, albo nie ma miejsca na pajacowanie. Niech już sobie w NBA zostanie, niech zdobędzie nawet pierścień mistrzowski, ale o reprezentacji niech zapomni

Co do kontuzji w lidze amatorskiej, każdy przypadek jest inny, co by nie było, to były Mistrzostwa Europy. Jak dla mnie wykreślił się z reprezentacji Polski do końca kariery. To jakie serce zostawiała prawdziwa gwiazda NBA na parkiecie Luka Donćić niech będzie dla wszystkich reprezentantów krajów przykładem. Albo chce ktoś grać dla reprezentacji, albo nie. Nie ma innego wyboru. 

 

 

Ja Ci powiem - ja mam swoje przemyślenia, zgadzam się też z Twoimi. Prawda w sumie leży i tak gdzieś po środku. Dodatkowo powiem, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi wiadomo o co  :)

Edytowane przez grych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, grych napisał:

 

Ja Ci powiem - ja mam swoje przemyślenia, zgadzam się też z Twoimi. Prawda w sumie leży i tak gdzieś po środku. Dodatkowo powiem, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi wiadomo o co  :)

Dokładnie, jeśli ważniejsza jest kasa, a nie orzeł na piersi to niech gra w NBA lub dla innej reprezentacji i niech spada. Myślisz, że by odmówił kadrze USA, gdyby wcześniej deklarował, że będzie dla niej grać? Nie. Dla mnie temat spalony. Jeśli jest tak dobry, że wybrano go do NBA to bez względu na to czy byłby na tym turnieju czy nie, to docelowo by się przebił na parkiet w Stanach. Dla mnie pokazał tylko, że jest "farbowanym lisem", tak jak kiedyś krzyczało na piłkarzy weszło, a że teraz jest trenerem kadry  Stanowskiego ulubieniec Michniewicz to o Mattim Cash jest cicho (akurat tego Pana lubię, bo on nigdy kadrze nie odmówi, nawet sparingu)a też zarabia w Anglii sporo... Mógłby kadrę olać i powiedzieć przecież, jadę tylko na MŚ. Od różnica pomiędzy graczami i to bardzo duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dramę kręcisz...Chłopak dostał sie dopiero co do NBA, chce przepracować okres przygotowawczy przed najważniejszym, bo pierwszym sezonem. To samo bym zrobił na jego miejscu. Niech skupi się teraz na tym, by wywalczyć miejsce w NBA, a wtedy na kolejnych mistrzostwach wróci, jako Nasze największe wzmocnienie. Jestem przekonany, że to nie tylko jego decyzja, ale i sztabu Naszej reprezentacji. Oni są świadomi, jakie wyzwanie stoi przed Nim i jeśli jemu podoła, co da w przyszłości również Naszej kadrze. Jeśli Ponitka by był na jego miejscu, pewnie też by tak postąpił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Każdy kto rezygnuje gry z kadry z powodu z d... Wziętego niech spada, nie ważne jak się nazywa i czy będzie jakimś tam Gortatem czy lepszym zawodnikiem w przyszłości. I nie widzę w tym dramatu, tylko jasno określoną wizję i reguły. Problemy osobiste, kontuzja lub powrót po niej to jedyne powody, kiedy można powiedzieć nie. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Administrator

Mam nadzieję, że myliłem się krytykując Sochana i będziemy mieli z niego pożytek i dalej nie będzie konfliktu jakiegokolwiek na linii reprezentacja, powołanie gwiazdy...

Doszło do mnie to, po wywiadzie Igi Świątek, jak raz odmówiła gry w reprezentacji Polski z powodu nachodzących na siebie terminów. Następnie oglądałem ją w Australii jak nas reprezentowała, jak przeżywała wszystko, bardziej niż w grze indywidualnej....

Sochana wybrany do meczu gwiazd wschodzących, już w pierwszym sezonie pobiją buca Gortata, którego kiedyś nawet lubiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Koszykówka - siatkòwka, sito!
Godzinę temu, Adolf napisał(a):

Sochana wybrany do meczu gwiazd wschodzących, już w pierwszym sezonie pobiją buca Gortata, którego kiedyś nawet lubiłem...

 


'"Linijka"   sprzed dwóch dni - 30ptk, 8 zbiórek i 5 asyst. Takimi statystykami w tak młodym wieku przed naszym koszykarzem mogło pochwalić się (o ile się nie mylę) 5 innych w NBA. Myślę, że będą z niego "ludzie" :) Reprezentacja jeszcze też będzie miała z niego pociechę ?

 

Z trochę innej beczki - dzisiaj oglądałem na żywo mecz Stali z BC Wolves w ramach europejskiej ligi ENBL. BC Wolves, to czołówka ligi litewskiej. Może nie dzielą nas lata świetlne, ale widać różnicę w zgraniu, rozumieniu itp. Wyglądało to tak, jakby tamci dali nam się wyszaleć w pierwszych trzech kwartach a w czwartej włączyli piąty bieg i nam odjechali; podczas, kiedy nam przestało wpadać, im ręka nie drżała w ważnych momentach. Długa droga przed polską ligą, żeby móc cieszyć się z kilku zespołów w pucharach, a nie jakichś ochłapów. Już nie mówię o Eurolidze, bo to już rzeczywiście przepaść (Litwini mają tam swojego przedstawiciela)

Edytowane przez grych
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...