Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji - 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też i szukam niedrogiej anteny, którą podłączę w robocie do tv, gdzie zamiast monitoringu będą mecze ;):D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sławomir Peszko - niby wczoraj już wytłumaczył to trener. Ale ja Go akurat w tym przypadku bardzo dobrze rozumiem. Sławek na MŚ pojedzie, wystąpi na chwilę może dłużej. Trener Nawałka nazwał Go zadaniowcem, a ja gościem którym w drużynie jest potrzebny do robienia atmosfery. Tego nie wolno przerywać, tacy ludzie jak on poptrafią sprężyć pośladki w trudnych chwilach, a i bawić się gdy jest potrzeba. Co prawda od robienia atmosfery jest też: Jędza, Grosik, Krycha czy Szczęsny - jednak po co przerywać coś co dobrze funkcjonuje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera w kadrze jest bo są jakieś tam sukcesy.Jak ich nie będzie to i Peszko nie pomoże.Pytanie czy tacy zawodnicy jak Sławomir Peszko są jakimś wzmocnieniem dla kadry ?? Moim zdaniem są bardziej wartościowi zawodnicy,którzy daliby sportowo Reprezentacji więcej niż gwiazdor Lechii...Czy na Mundial powinno się jechać tylko dlatego,ze jest się bardzo dobrym kolegą Lewandowskiego ??Myślę,że kadra nie powinna zamieniać się w towarzystwo wzajemnej adoracji bo to się dobrze skonczyć nie może...

Edytowane przez Sołtys stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Sołtys stan napisał:

Atmosfera w kadrze jest bo są jakieś tam sukcesy.Jak ich nie będzie to i Peszko nie pomoże.Pytanie czy tacy zawodnicy jak Sławomir Peszko są jakimś wzmocnieniem dla kadry ?? Moim zdaniem są bardziej wartościowi zawodnicy,którzy daliby sportowo Reprezentacji więcej niż gwiazdor Lechii...Czy na Mundial powinno się jechać tylko dlatego,ze jest się bardzo dobrym kolegą Lewandowskiego ??Myślę,że kadra nie powinna zamieniać się w towarzystwo wzajemnej adoracji bo to się dobrze skonczyć nie może...

No właśnie dla jednej lub dwóch osób zrobiłbym wyjątek, po to aby chciało im się grać. A tej reprezentacji mimo jakiś tam indywidualnych umiejętności coś tam, coś tam wychodzi i punktują.

Kiedyś myślałem podobnie jak Ty i nadal tak myślę, ale jeśli Peszkin pasuję, to niech będzie. On nigdy nogi nie odstawił i nie odstawi. Jeśli faktycznie miał by zabrać miejsce jakiemuś super hiper zawodnikowi to ok, tak czy siak, po MŚ w Rosji wydaje mi się, że Peszki w reprezentacji już nie będzie, wejdą wtedy młodzi.

Nawałka dość mocno rotuje w sparingach i sprawdza, więc nie ma zagrożenia moim zdaniem. Sam  jak oglądałem mecz na żywo z Nigerią to się wściekałem o zaangażowanie, człapu człap, człapu człap cały mecz oprócz Lewgo i Kownackiego. I to ten drugi może być wygranym tamtych sparingów, bo jemy się chciało i mimo, że nie wychodziło jeszcze za bardzo to było widać, że jest w gazie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jest tutaj ktoś czy tylko ja :P

Moje 23 nazwiska:

Bramkarze:
Szczęsny, Fabiański, Białkowski.

Obrońcy:
Piszczek, Bednarek, Bereszyński, Pazdan, Glik, Jędrzejczyk, Kędziora,
Pomocnicy:
Góralski, Grosicki, Błaszczykowski, Linnety, Zieliński, Krychowiak, Rybus, Żurkowski, Szymański;

Napastnicy:
Lewandowski, Milik, Kownacki, Teodorczyk

Największe wahania mam czy Kędziora czy Kamiński...

Adam Nawałka z tej grupy doda, zamieni takie nazwiska jak: Mączyński za Żurkowskiego, Peszko za Szymańskiego i Cionek  za Kędziorę - niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...