Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji - 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Grendziu napisał:

Łatwo jest oceniać po... Nie przed. A w piłce czasami decydują detale, indywidualne błędy. np. czerwona kartka Kolumbii ustawiła w sumie cały mecz.

 

Nie chce się wymądrzać,ale chyba ja jako jedyny wiedziałem przed meczem,że tak się to skończy.Świadczy o tym moje typowanie wyników. :D Pozostali tutaj nie wiadomo na jakiej podstawie typowali pewne zwycięstwo Polaków. :D:D:P Przecież jeszcze przed meczem było wiadomo,że Krychowiak jest bez formy,więc opieranie na nim defensywy i intensywności gry było głupotą.Jeszcze przed meczem było wiadomo też,ze Milik nie doszedł jeszcze do formy po kontuzji i powinien być co najwyżej zmiennikiem,a Kubie brakuje rytmu meczowego,bo nie grał w klubie...Wiec jak to mogło wróżyć przed meczem z Senegalem.??No tylko źle,dlatego obstawiłem tak,a nie inaczej.Byłem mądry jeszcze przed meczem jakby na to nie patrzeć i to nawet bardziej niż nasz sztab szkoleniowy :D:D:D Na pocieszenie napiszę Wam,że w meczu z Kolumbią będzie o wiele lepiej,chociażby z tego powodu,że nasi już po prostu gorzej zagrać nie mogą.Także w przeciwieństwie do większości tutaj,ja jestem umiarkowanym optymistą przed meczem z rodakami Escobara :D:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie po wczorajszych meczach:

1. @Ruda - 7 pkt.
2. @Semi - 12 pkt.
3. @Grendziu - 13 pkt.
4. @Sołtys stan - 16 pkt.
5. @matti64 - 9 pkt.
6. @wojcecho - 13 pkt.
7. @grych - 11 pkt.
8.  @Marcel - 12pkt.
9. @Trixx - 17 pkt.
10. @Grzes77 - 9pkt.
11, @rainbow86 - 10pkt.
12. @Bukoś - 8 pkt.
13. @MistrzLech - 4 pkt.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, wojcecho napisał:

Dzisiaj będą wyniki po 3-0....

Portugalia - Maroko 3:0

Urugwaj - Arabia 3:0

Iran - Hiszpania 0:3

To samo dałem na forum narybki.net dwa dni temu, myślimy identycznie :champagne-2010:, czyli:

Portugalia - Maroko 3:0

Urugwaj - Arabia 3:0

Iran - Hiszpania 0:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
52 minuty temu, wojcecho napisał:

Podsumowanie po wczorajszych meczach:

1. @Ruda - 7 pkt.
2. @Semi - 12 pkt.
3. @Grendziu - 13 pkt.
4. @Sołtys stan - 16 pkt.
5. @matti64 - 9 pkt.
6. @wojcecho - 13 pkt.
7. @grych - 11 pkt.
8.  @Marcel - 12pkt.
9. @Trixx - 17 pkt.
10. @Grzes77 - 9pkt.
11, @rainbow86 - 10pkt.
12. @Bukoś - 8 pkt.
13. @MistrzLech - 4 pkt.

Dzięki wielkie :beer-chugger:
@MistrzLech aż tak słabo punktuje? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grendziu napisał:

Łatwo jest oceniać po... Nie przed. A w piłce czasami decydują detale, indywidualne błędy. np. czerwona kartka Kolumbii ustawiła w sumie cały mecz.

U Nawałki zawsze można było się dowalić o brak ryzyka, no i je podjął w drugiej połowie. Brakowało od pierwszego gwizdka młodych gniewnych typu Kownacki i Bereś (choć ten już nie jest młody przecież).
Samobój Cionka - zdarza się, od nabił się przypadkowo, nie miał czasu na reakcję.
Klops i nonszalancja Krychowiaka już  nie jest do wybaczenia. Takich piłek o takiej paraboli lotu nie powinno się grać a co dopiero do tyłu. To jest kryminał. Szczęsny mógł nie mógł wychodzić - to był impuls, instynkt, ale za to, że nie trafił chyba winno go posadzić się na ławce i dać szansę Białkowskiemu :P

Błaszczykowski - Piszczek - to już nie jest element zaskoczenia - jeśli nie ma zęba i szybkości non sto napier... to samo doświadczenie może na Senegalczyków nie wystarczyć.
Co do Milka - porażka, nigdy go nie lubiłem i nawet jeśli zostanie królem strzelców tego mundialu to zdania nie zmienię. Nie lubię pizdusiów plastusiów i tyle, bez zęba.

Jedziemy dalej, oby Nawałka w końcu zagrał tymi co na to zasługują.

Darku przegrywajac 1:0 nasi nadal nic nie grali ten Senegal gral taki piach jak my ...Pisalem przed Mundialem , ze czuje lipe I wcale nie jestem z tego dumny ...Jest jeszcze Nadzieja a ta umiera ostatnia choc szczerze nie widze pozytywow to , moze los sie odwroci Oby ... Nasi mieli duzy plus ze grali jako ostatni , mozna bylo duzo opcji przetrenowac a tu nie bylo widac niczego ...Jakby pierwszy raz grali ze soba ... Nigdy Nawalka mi nie pasowal I tlumaczylem sobie to wynikami bo stylu jak nie bylo tak nie ma ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 minut temu, KaZuYa napisał:

Darku przegrywajac 1:0 nasi nadal nic nie grali ten Senegal gral taki piach jak my ...Pisalem przed Mundialem , ze czuje lipe I wcale nie jestem z tego dumny ...Jest jeszcze Nadzieja a ta umiera ostatnia choc szczerze nie widze pozytywow to , moze los sie odwroci Oby ... Nasi mieli duzy plus ze grali jako ostatni , mozna bylo duzo opcji przetrenowac a tu nie bylo widac niczego ...Jakby pierwszy raz grali ze soba ... Nigdy Nawalka mi nie pasowal I tlumaczylem sobie to wynikami bo stylu jak nie bylo tak nie ma ... 

Ja też to widziałem i widzę, ale przed meczem właśnie reprezentacji, zawsze się motywuję na maksa. Jak widać po mistrzostwach, trudno określić faworytów, każda reprezentacja napie.... na 110%. My zrobiliśmy błędy indywidualne, Nawałka w taktyce i motywacji, no i nasze gwiazdeczki jakby nie weszły w ten mecz, o co mam żal. Moglibyśmy przegrać z 5:0 jak Arabia Saudyjska, ale tam mimo, że nie było widać koncepcji gry, to oni próbowali szarpać, a nasi nie. To jest wqurwiająca różnica :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...