Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji - 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzcie ile trzeba zapłacić prawdziwemu fachowcowi z Zachodu !

A ile PZPN płaci za geniusz Nawałki ! :grin-min:

Obawiam się, że Lewy wydaje więcej na stringi !:cry-min:

 

 

 

 

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie rozumiem po co trener zagraniczny. Po za Czerczesowem, który coś w Legii wygrał to nie pamiętam jakiś lepszych od Lenczyków. Jeszcze nie odpadliśmy a już mamy szukać następcy? Nawałka awansował, w Euro zaszedł gdzieś gdzie mogliśmy marzyć z emocjami do końca. Popełnia błędy jak każdy śmiertelnik. Nie przepadam za nim, ma dobre relacje z piłkarzami jaki Bońkiem. Niech jest i to ciągnie. Chyba, że faktycznie nie obudzi ich choćby do walki jak Iran. Rzucić na pożarcie głowę trenera, aby ugasić pożar. Bez sensu. Cieszmy się chwilą, że tam jesteśmy, bo czasami znowu 12/20 lat poczekamy.  

Puknijmy się w pierś, spójrzmy na "ekstraklapę" to wtedy będziemy mieli wyznacznik jakościowy. Sam Lewy mistrzostwa nie wygra. Musi mu ktoś dograć lub inny zrobić przestrzeń.  A poniżej memy na rozluźnienie ?

received_1935633473134727.jpeg

received_1935633309801410.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co trener zagraniczny. Po za Czerczesowem, który coś w Legii wygrał to nie pamiętam jakiś lepszych od Lenczyków. Jeszcze nie odpadliśmy a już mamy szukać następcy? Nawałka awansował, w Euro zaszedł gdzieś gdzie mogliśmy marzyć z emocjami do końca. Popełnia błędy jak każdy śmiertelnik. Nie przepadam za nim, ma dobre relacje z piłkarzami jaki Bońkiem. Niech jest i to ciągnie. Chyba, że faktycznie nie obudzi ich choćby do walki jak Iran. Rzucić na pożarcie głowę trenera, aby ugasić pożar. Bez sensu. Cieszmy się chwilą, że tam jesteśmy, bo czasami znowu 12/20 lat poczekamy.  
Puknijmy się w pierś, spójrzmy na "ekstraklapę" to wtedy będziemy mieli wyznacznik jakościowy. Sam Lewy mistrzostwa nie wygra. Musi mu ktoś dograć lub inny zrobić przestrzeń.  A poniżej memy na rozluźnienie
received_1935633473134727.jpeg.f2144f254714a5b5f7c01ac95a9d62d1.jpeg
received_1935633309801410.jpeg.4e5b02f79aa5764f1728198e4088663e.jpeg
Darek ja nie chcę już go zwalniać, ale jeśli nadejdzie taka konieczność, to nie widzę nikogo kto z Polski by mógł podjąć się kadry. Nie mamy takich trenerów, którzy dadzą radę wykrzesać to co najlepsze dla zespołu Narodowego. Piłkarzy nie mamy najgorszych, nawet siedząc na ławce w swoich klubach nie są statystami. Potrzeba kogoś takiego, kto odblokuje na kadrze Zielińskiego, kto nie będzie bał się postawić na Kownackiego. U Nas raczej ciężko o takiego trenera, niestety...

Mimo wszytko wierzę, że Nawałka w i chłopaki dadzą Nam jeszcze radości na tych mistrzostwach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, mav3rick napisał:

Darek ja nie chcę już go zwalniać, ale jeśli nadejdzie taka konieczność, to nie widzę nikogo kto z Polski by mógł podjąć się kadry. Nie mamy takich trenerów, którzy dadzą radę wykrzesać to co najlepsze dla zespołu Narodowego. Piłkarzy nie mamy najgorszych, nawet siedząc na ławce w swoich klubach nie są statystami. Potrzeba kogoś takiego, kto odblokuje na kadrze Zielińskiego, kto nie będzie bał się postawić na Kownackiego. U Nas raczej ciężko o takiego trenera, niestety...

Mimo wszytko wierzę, że Nawałka w i chłopaki dadzą Nam jeszcze radości na tych mistrzostwach.

A może Zielińskiego nie da się odblokować? Może on tylko bryluję w klubie gdzie ma przestrzeń i mam bardzo dobrych zawodników. Nie widziałem go aby kiedykolwiek gryzł trawę w kadrze, a szans trochę dostał. Z młodymi też jest problem, MŚ to inna para kaloszy, większa presja, każdy chce wygrać. Kto ją udźwignie? Bednarek - wątpię, Kownacki pokazał,  że tak. Kapustka miał pięć minut i zgasł.
Potrzeba walczaków i impulsu gdy nie ma Glika, stąd Góralski może Linetty i Kownaś to pociągną, ale  pewności nie mamy,  bo jeśli nie wyjdzie, to każdy już po... A trzeba było postawić na Błaszyczkowskiego i Piszczka, doświadczenie etc :P

Kogoś z PL  byś znalazło. Probierz, Michniewicz tak na szybko. A i tak po Nawałce będzie to najbardziej gorący stołek, bo trzeba będzie minimum powtórzyć sukces Nawałki, bo przecież moda na reprezentacje jest niesamowita i wymagania kibiców nieprzeciętne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Zielińskiego mocno wierzę, ma chłopak papiery na grę, ale lata zaczynają lecieć, a jemu nadal czegoś brakuje by zrobić kolejny krok. Potrafi naprawdę czasami odpalić w Napoli.

Probierz, Michniewicz? W ogóle do mnie to nie trafia. Za 2-3 lata myślę, że mocnym kandydatem będzie Brzęczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
31 minut temu, mav3rick napisał:

Ja w Zielińskiego mocno wierzę, ma chłopak papiery na grę, ale lata zaczynają lecieć, a jemu nadal czegoś brakuje by zrobić kolejny krok. Potrafi naprawdę czasami odpalić w Napoli.

Probierz, Michniewicz? W ogóle do mnie to nie trafia. Za 2-3 lata myślę, że mocnym kandydatem będzie Brzęczek.

Brzęczka nigdy bym nie nominował na A klasę nawet :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Przestańcie już z tymi lamentami. Przeciez wyjdziemy z grupy.Nie wazne jak się zaczyna,ważne jak się kończy.Jeden mecz zawalony,a Wy już nowego trenera szukacie dla naszej Reprezentacji. :D Nie ma takiego trenera,który by zrobił z przeciętnych kopaczy,klasową drużynę,więc dajcie sobie spokój z poszukiwaniami :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby skąd bierzecie wiedzę, że tego typu trenerscy leszcze coś zmienią? Tu 

potrzeba fachowca z charyzmą i z warsztatem trenerskim popartym

wynikami na niwie międzynarodowej, i to znaczącymi. Inaczej nasze gwiazdki zawsze będą krnąbrne i wciągające nosem takich podleszczaków.

 

 

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby skąd bierzecie wiedzę, że tego typu trenerscy leszcze coś zmienią? Tu 
potrzeba fachowca z charyzmą i z warsztatem trenerskim popartym
wynikami na niwie międzynarodowej, i to znaczącymi. Inaczej nasze gwiazdki zawsze będą krnąbrne i wciągające nosem takich podleszczaków.
 
 
 
100% zgody z tym co Jurek napisał, w pełni się z Tobą Jurku zgadzam. W Polsce kogoś takiego nie uświadczymy.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...