Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji - 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowanie po wczorajszych meczach:

1. @Ruda - 7 pkt.
2. @Semi - 21 pkt.
3. @Grendziu - 23 pkt.
4. @Sołtys stan - 27 pkt.
5. @matti64 - 21 pkt.
6. @wojcecho - 23 pkt.
7. @grych - 15 pkt.
8.  @Marcel - 22pkt.
9. @Trixx - 30 pkt.
10. @Grzes77 - 20 pkt.
11, @rainbow86 - 22 pkt.
12. @Bukoś - 20 pkt.
13. @MistrzLech - 6 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Sołtys stan napisał:

Wiecie dlaczego wygramy dzisiaj z Kolumbią ?? Bo nam się to po prostu należy ! :D 

35852510_1605427852903332_3936839848979070976_n.jpg

A niby czym zasłużyliśmy ?

1. Unikaniem dpotkań sparingowych w ogóle ( ranking) ?

2. Z mocnymi rywalami w szczególe ?

3. Spełnianiem żądań kapryśnego lewego ? ( Peszko)

4. Prehistoryczną tiki-taką ?

Ludziee!!! Takich jaj to ja dawno nie widziałem i nie słyszałem !!!

 

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jurek napisał:

A niby czym zasłużyliśmy ?

1. Unikaniem dpotkań sparingowych w ogóle ( ranking) ?

2. Z mocnymi rywalami w szczególe ?

3. Spełnianiem żądań kapryśnego lewego ? ( Peszko)

4. Prehistoryczną tiki-taką ?

Ludziee!!! Takich jaj to ja dawno nie widziałem i nie słyszałem !!!

 

 

I teraz konsekwencje tych działań :

Ad.1

Nadymanie balonika, zamiast położenia "uszu po dobie ", bo real to m.ok 30 w rankingu.

Ad.2

Stosowanie prehistorycznego wydania tiki -taki , bez prób w sparingu z wymagającym rywalem.

Ad. 3

Zamknięcie na 4 lata !!  kapitalnej i naturalnej możliwości otrzaskania się z atmosferą wielkiej imprezy jednenu z naszych talentów, np. Szymańskiemu (= nie do nadrobienia).

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna to nie matematyka.Tu liczby,wykresy,analizy,statystyki nie zawsze się sprawdzają na szczęscie.Gdyby tak było to nikogo futbol by nie pasjonował,bo wyniki meczów i zwycięzców najważniejszych turniejów znalibyśmy jeszcze przed pierwszym gwizdkiem.Futbol to emocje,nieprzewidywalność i niespodzianki. Także wszystko jest jeszcze możliwe w przypadku naszych kopaczy. Nawet wyjście z grupy.Przeciez jesteśmy w momencie w którym wszystko jeszcze zalezy od nas.Po drugie ja wstawiłem ten komentarz z zalączonym zdjęciem w formie zartobliwym i ironicznym. To parafraza słynnej wypowiedzi Beaty Szydło - "Nam się te nagrody po prostu należały ". Także po co się tak poważnie napinać w reakcji na żarty ?? Żarty to jedyne co nam zostało w kontekście naszych występów na Mundialu. :D Choć myślę,że dzisiaj wygramy. Nawet tak obstawiłem u bukmachera :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Jan Bednarek, Michał Pazdan - Bartosz Bereszyński, Grzegorz Krychowiak, Jacek Góralski, Piotr Zieliński Maciej Rybus - Dawid Kownacki, Robert Lewandowski... wydaje mi sie , ze sQad lepszy niz z Senegalem szkoda mi mimo slabszego meczu z Senegalem Grosika I Kuby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Odważnie. Nie pasuje mi totalnie Piszczek w tym układzie. Oby zagrali lepiej niż ja łowiłem na zawodach. Mam stres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Grosika szkoda, Kuby mniej. Nie lubię gdy gramy 3-5-2 w zasadzie to jest ustawienie też niby na 5-3-2 w obronie plus dwóch defensywnych pomocników. 

Uwaga na kartki: Krycha, Góralski, Pazdan. Od razu po pierwszej żółtej robiłbym znamię w ich przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...